اخبار ارز دیجیتال

آخرین اصلاحیه ETF بیت کوین Grayscale شرکت کنندگان مجاز را حذف می کند

Grayscale آخرین طرح اصلاح شده بیت کوین ETF خود را به SEC ارائه کرد، اما جزئیات مربوط به شرکت کنندگانی که مجاز به ایجاد و بازخرید سهام بودند را حذف کرد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ در پرونده اصلاح شده با X اشاره کرد که مدیر دارایی ارزهای دیجیتال Grayscale یک درخواست اصلاح شده برای صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بدون فهرست کردن جزئیات شرکت کنندگان مجاز ارائه کرد. این شرکت توضیح داد که شرکت کنندگان مجاز پیشنهاد شده از آن صندوق های ETF فقط می توانند برای سهام پرداخت کنند و پول نقد دریافت کنند.

بالچوناس همچنین ادعا کرد که Grayscale نام شرکت کنندگان مجاز خود را در پرونده های اصلاح شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خالی گذاشته است، و افزود که او مطمئن نیست چرا، زیرا SEC می خواست او را ببیند و آنها به اندازه کافی مطمئن هستند که آن را دارند. کوین تلگراف در 29 دسامبر گزارش داد که هفت شرکتی که برای راه اندازی اولین محصولات بیت کوین ETF در ایالات متحده رقابت می کنند، آخرین نسخه های فرم S 1 خود را در 29 دسامبر ثبت کردند.

Fidelity، WisdomTree و Invesco Galaxy شرکت‌کنندگان مجاز خود را در پرونده‌های جدید فهرست کردند. Invesco Galaxy Virtu و JPMorgan را انتخاب کرد، در حالی که WisdomTree و Fidelity سرمایه‌گذاری جین استریت را فهرست کردند. شرکت کنندگان مجاز موسسات مالی یا شرکت هایی هستند که می توانند سهام ETF را خریداری کنند. Create and Redeem Grayscale در ژوئن 2022 نشان داد که قصد دارد جین استریت و Virtu Financial را به‌عنوان شرکت‌کنندگان مجاز خود معرفی کند، زیرا به دنبال تبدیل Grayscale Bitcoin Trust خود به ETF است.

بالچوناس توضیح بیشتری داد و اظهار داشت که مشخص نیست چرا Grayscale عمداً شرکت‌کنندگان مجاز خود را حذف کرده است، در حالی که سایر شرکت‌ها این جزئیات را روشن کرده‌اند، بله، و حتی توییت کرده‌اند که مطمئناً یکی دارند، اما تا آنجا که من می‌دانم، هنوز در سند خیر وجود دارد و ما هیچ اسبی را تا زمانی که آن را نبینیم رسمی در نظر نمی گیریم.

Grayscale یک پرونده اصلاحی S3 را در 27 دسامبر به SEC ارسال کرد، همان روزی که Barry Silbert، مدیر عامل شرکت مادر ArzDigital Group استعفای خود را از هیئت مدیره Grayscale اعلام کرد، مهلت SEC برای اظهار نظر در مورد آخرین پرونده های صادرکنندگان. ETF بالقوه بیت کوین برای 10 ژانویه تعیین شده است، کارشناسان صنعت پیش بینی می کنند SEC تا پایان هفته اول سال 2024 به شرکت های متقاضی پاسخ خواهد داد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا