اخبار ارز دیجیتال

آغاز حرکت صعودی در بازار توکن های لایه 2; Starnet و Manta میدان را رهبری می کنند!

پس از بهبود جزئی بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته، اکوسیستم لایه 2 نیز رشد کرد و ارزش بازار توکن ها در این بخش حدود 1.42 درصد افزایش یافت. در همین حال، StarNet (STRK) و Manta Network (MANTA) از جمله دارایی های رمزنگاری سطح 2 هستند که بیشترین سود را در 24 ساعت گذشته به ثبت رسانده اند.

استارک نت

در زمان نگارش این مقاله، استار نت در محدوده قیمتی 0.60 دلار معامله می شود که نسبت به روز گذشته 9 درصد افزایش یافته است. در عین حال با این افزایش قیمت، حجم معاملات روزانه استارنت نیز 30 درصد افزایش یافت و به 75 میلیون دلار رسید. هنگامی که قیمت دارایی همراه با حجم معاملات آن افزایش می یابد، روند صعودی آن تایید می شود.

بررسی قیمت استارک نت در نمودار کندل استیک چهار ساعته نشان می دهد که قیمت این آلتکوین خط مقاومت کانال نزولی خود را شکسته و بالاتر از آن حرکت می کند و نشان می دهد که فشار خرید بر فشار فروش غلبه دارد. لازم به ذکر است که این مقاومت نزولی از 17 ژوئن در حال شکل گیری است و این اولین بار است که استار نت توانسته است بالاتر از آن بشکند.لایه-2-ممکن است-بیشتر باشد-این هفته-

اگر قیمت Starknet به بالاتر از این سطح ادامه دهد، می تواند به 0.61 دلار برسد. این افزایش قیمت روند مثبتی را در بازار استارنت نشان می دهد و ممکن است سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند.

شبکه مانتا

قیمت مانتا توکن بومی شبکه مانتا در 24 ساعت گذشته نزدیک به 7 درصد افزایش یافته و توانسته عنوان سومین توکن پر سود لایه 2 را از آن خود کند.افزایش قیمت این توکن باعث شده است. منجر به افزایش فعالیت بازار مشتقات شد. به این ترتیب حجم معاملات روزانه در بازار مشتقه مانتا بیش از 30 درصد افزایش یافت و به 87 میلیون دلار رسید.

علاوه بر این، برای اولین بار از 4 ژوئن، نرخ سرمایه Manta در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال در حدود 0.56٪ مثبت است.لایه-2-ممکن است-بیشتر باشد-این هفته-

نرخ تامین مالی مکانیزمی برای قراردادهای آتی دائمی است که تضمین می کند قیمت قرارداد نزدیک به قیمت لحظه ای باقی می ماند. اگر قیمت قرارداد یک دارایی بالاتر از قیمت لحظه ای آن باشد، معامله گران بلند مدت به معامله گران کوتاه مدت کمیسیون می پردازند. برعکس، اگر قیمت قرارداد کمتر از قیمت نقدی باشد، معامله‌گران کوتاه مدت کمیسیونی به معامله‌گران بلند مدت می‌پردازند که در نتیجه نرخ تامین مالی منفی است.

وقتی نرخ تامین مالی یک دارایی مثبت است، به این معنی است که تقاضا برای موقعیت های خرید بیشتر است. این نشان می دهد که معامله گران بیشتری در انتظار افزایش قیمت این دارایی را خریداری می کنند.

اگر Manta به روند صعودی خود ادامه دهد و تقاضا برای موقعیت های خرید همچنان افزایش یابد، قیمت آن می تواند به 0.89 دلار برسد. با این حال، اگر تمایل معامله گران به صرفه جویی در سود افزایش یابد، قیمت این ارز دیجیتال می تواند به 0.86 دلار برسد.لایه-2-ممکن است-بیشتر باشد-این هفته-

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا