اخبار ارز دیجیتال

آفریقای جنوبی علاقه مند به استیبل کوین و بلاک چین برای پرداخت های دیجیتال است

بررسی بودجه 2024 آفریقای جنوبی نیاز به اصلاحات ساختاری و تمرکز بر بهبود مدیریت مالی عمومی را برجسته کرد.

بودجه سالانه آفریقای جنوبی از طرح خزانه داری این کشور برای ترویج پذیرش پرداخت های دیجیتال، که شامل استیبل کوین و تجزیه و تحلیل بلاک چین برای بهبود زندگی و معیشت گروه های به حاشیه رانده شده است، رونمایی کرد. وزارت دارایی با تقویت مالیه عمومی، تغییر سیاست آتی را به ویژه دارایی های رمزنگاری اعلام کرد. برای استیبل کوین ها، در حالی که جزئیات برنامه خود را برای ارتقای پرداخت های دیجیتالی ارائه می دهد.

در سال 2024، کارگروه بین‌دولتی فین‌تک افزوده‌هایی را منتشر می‌کند تا استیبل‌کوین‌ها را به‌عنوان نوع خاصی از دارایی‌های رمزنگاری شامل شود، کارگروه یک سند تنظیم ارز دیجیتال را در ژوئن 2021 منتشر کرد، که برای نهایی کردن بیشتر شناسایی وضعیت داخلی بازنگری خواهد شد. از استیبل کوین ها در این گزارش آمده است که کوین برای افزودن استیبل کوین‌ها به کلاس دارایی‌های کریپتو، کار تحلیلی را برای درک موارد استفاده از استیبل کوین انجام می‌دهد و یک سیاست و پاسخ قانونی مناسب را توصیه می‌کند.

علاوه بر این، ممکن است قانون مرکز اطلاعات مالی (FIC) اصلاح شود تا همه موسسات را ملزم کند که تراکنش‌های رمزنگاری بالاتر از 49999 راند آفریقای جنوبی (2650 دلار) را گزارش کنند، آفریقای جنوبی نیز تأثیر توکن‌سازی مبتنی بر بلاک چین را بر بازارها در نظر خواهد گرفت. امور مالی محلی بررسی خواهد شد، انتظار می رود که کارگروه تا دسامبر 2024 مقاله ای را منتشر کند که در آن سیاست ها و پیامدهای نظارتی زیرساخت های بازار مالی مبتنی بر توکن و بلاک چین را تشریح می کند، دولت آفریقای جنوبی نیز در حال برنامه ریزی یک دوره سه ساله با همکاری دبیرخانه سوئیس است. برای امور اقتصادی و FinMark Trust، چهار پروژه آزمایشی پرداخت دیجیتال را اجرا خواهد کرد.

چهار پروژه آزمایشی شامل دیجیتالی کردن جامعه، دیجیتالی کردن پرداخت‌های کارگران غیررسمی و کم‌درآمد، حواله‌های بین‌مرزی و تجارت فرامرزی است. هدف این طرح حمایت از کسب‌وکارهای کوچک و غیررسمی از طریق نوآوری در پرداخت‌ها، برنامه‌های اختلال دیجیتال آفریقای جنوبی برای کشاورزان آفریقایی شرق است. همانطور که فناوری بلاک چین بازارهای جهانی را به روی جمعیت های دور باز می کند، 20 ژوئیه 2023 AgTech Dimitra و One Million Avocados (OMA)، یک گروه فناوری با تمرکز بر پایداری، شریک برای کمک به کشاورزان آووکادو کنیایی برای افزایش تولید و کیفیت از طریق فناوری های نوظهور، از جمله بلاک چین.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا