اخبار ارز دیجیتال

آلمان یا چین، کدام یک تهدید بزرگتر برای فروش ذخایر بیت کوین است؟

در روزهای اخیر، فروش ذخایر بیت کوین آلمان نگرانی های زیادی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. اما اکنون واضح است که تصرف 190000 واحد بیت کوین توسط دولت چین تهدید بسیار جدی تری است.

بر اساس گزارش های چینی، مقامات این کشور سال گذشته دارایی های دیجیتالی عظیمی را از اپراتورهای طرح هرمی پلاس توکن توقیف کردند.

این دارایی ها شامل 190000 بیت کوین، 830000 اتریوم و 27.24 میلیون EOS است. با مصادره این دارایی ها، فعالیت های مجرمانه این گروه متوقف شده و انتظار می رود این ارزهای دیجیتال به خزانه دولت چین منتقل شوند.

این طرح پونزی توسط سه نفر اجرا شد که با کلاهبرداری از بسیاری از سرمایه گذاران آنلاین و آفلاین، موفق به جمع آوری 310000 واحد بیت کوین، 9.17 میلیون واحد اتریوم و بیش از 51 میلیون واحد IAS شدند.

طی چند هفته گذشته، فروش انبوه بیت کوین توسط موسسات مختلف، فشار زیادی بر بازار وارد کرده است. آلمان یکی از عوامل اصلی این فروش بود.

حالا با افشای خبر مصادره بیت کوین توسط چین، نگرانی کاربران بیشتر شده است. کارشناسان می ترسند که دولت چین این دارایی های دیجیتال را به افرادی مانند آلمان و آمریکا بفروشد. ورود چنین حجم عظیمی از بیت کوین به بازار می تواند باعث افت شدید قیمت آن شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا