اخبار ارز دیجیتال

آنتونی اسکاراموچی: هنوز برای خرید بیت کوین وقت دارید

به گفته آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار Skybridge Capital، هنوز برای خرید بیت کوین دیر نشده است. با افزایش قیمت این دارایی دیجیتال به بیش از 50000 دلار، بسیاری این سوال را مطرح کردند که آیا فرصت خرید بیت کوین از دست رفته است یا خیر. اسکاراموچی به صراحت می گوید نه.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از news.bitcoin، آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار Skybridge Capital، معتقد است با وجود اینکه قیمت بیت کوین در روز دوشنبه از سطح 50 هزار دلار گذشت، هنوز برای خرید آن دیر نیست.

اسکاراموچی در شبکه اجتماعی X توضیح داد:

با بازگشت بیت کوین به بیش از 50000 دلار، از بیشتر سرمایه گذاران پرسیده شده است: «آیا فرصت خرید را از دست دادیم؟» پاسخ من قطعاً «نه» است.

بنیانگذار Skybridge به سه عامل کلیدی اشاره کرد که معتقد است قیمت بیت کوین را به اهداف بالاتر می برد. این عوامل عبارتند از: کاهش نرخ بهره که می‌تواند دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین را جذاب‌تر کند، تقاضای فزاینده برای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) که میلیاردها دلار سرمایه جدید به بازار تزریق می‌کنند، و نصف شدن بیت‌کوین. کوین تا دو ماه دیگه

اسکاراموچی تاکید کرد:

فکر می کنم در راه یک رالی هیجان انگیز هستیم.

در ژانویه، اسکاراموچی گفت که اگر قیمت این دارایی دیجیتال پیشرو در سطح فعلی خود تا نصف شدن ماه آوریل (آوریل سال آینده) باقی بماند، در سال 2025 به بیش از 170000 دلار خواهد رسید.

او گفت:

اگر قیمت بیت کوین در هاوینگ 45000 دلار باشد، یعنی در محدوده فعلی، تا اواسط یا اواخر سال 2025 به 170000 دلار خواهد رسید.

در زمان نوشتن این خبر قیمت بیت کوین از 51 هزار دلار گذشت.

او همچنین انتظار دارد که سرمایه قابل توجهی از وال استریت به ETF های بیت کوین نقدی سرازیر شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ETF بیت کوین را در 10 ژانویه تصویب کرد. وی همچنین اظهار داشت که رشد تصاعدی در تعداد کیف پول ها و پذیرش جهانی بیت کوین باعث افزایش قیمت آن در سال 2024 خواهد شد.

او اضافه کرد:

من فقط به شما توصیه می کنم که بیت کوین های خود را ایمن نگه دارید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا