اخبار ارز دیجیتال

آیا باید منتظر فصل آلت باشیم؟ یک تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال پاسخ می دهد

با توجه به مدل انباشت Wychoff، یکی از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقد است که باید منتظر فصل جایگزین باشیم. با این حال، شاخص فصل جایگزین بر اساس داده های مرکز بلاک چین (مرکز بلاک چین) هنوز در رتبه اول قرار دارد. 47 قرارداد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Coinedition، این تحلیلگر با نام مستعار Mags ادعا می کند که بازار صعودی آلت کوین در شرف وقوع است. وی در ادامه خاطرنشان کرد که ارزش بازار همه دارایی های دیجیتال به جز بیت کوین از مدل انباشت “انبوه” Wyckoff خارج شده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل منتشر شده در X توسط Mags، ارزش بازار آلتکوین ها وارد فاز E الگوی انباشت Wyckoff شده است که نشان دهنده افزایش قابل توجهی در آینده نزدیک است.

نمودار ارزش بازار آلت کوین
نمودار ارزش بازار آلتکوین، بازه زمانی سه ماهه

مهم است بدانید که مدل Wyckoff توسط تاجر معروف سهام Richard Wyckoff در اوایل قرن بیستم ایجاد شد و اغلب برای تعیین مراحل افزایش بالقوه در بازارهای مالی، از جمله ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود.

این تحلیلگر به الگوی انباشت ارزش بازار آلتکوین بین آوریل و دسامبر 2023 اشاره کرد. این دوره با محدوده قیمتی ثابت و حجم معاملات کم همراه است و الگوی ظاهر شده در محدوده دسامبر نشان می دهد که آلت کوین ها احتمالاً رشد خواهند داشت.

وی در ادامه به پایین بودن شاخص Altseason (47) اشاره کرد و افزود که در حال حاضر بازار کمی نسبت به بیت کوین (BTC) تعصب دارد. توجه داشته باشید که قیمت بیت کوین به 50000 دلار رسید اما نتوانست یک شمع بالاتر از این سطح قیمت را در روز دوشنبه ببندد. علاوه بر این، مرکز بلاک چین می گوید که اگر 75 درصد از 50 آلتکوین برتر از قیمت بیت کوین در یک دوره 90 روزه عملکرد بهتری داشته باشند، شروع فصل آلت کوین را می توان تأیید کرد.

بر اساس داده های CoinMarketCap، با نگاهی به کل بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین در هفت روز گذشته 16.37 درصد بهبود یافته است. در حالی که قیمت اتریوم در مدت مشابه بیش از 18 درصد افزایش یافته است. آلتکوین هایی مانند XRP و BNB به ترتیب تنها 4.48% و 8.12% در هفت روز گذشته افزایش یافته اند.

در همین حال، تسلط بیت کوین 52.5 درصد است در حالی که برتری اتریوم 17 درصد است. در طول فصل جایگزین، سلطه دارایی های دیجیتال پیشرو به طور کلی کاهش می یابد. در حالی که آلت کوین ها بیشتر تسلط دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا