اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین امسال به 6 رقم خواهد رسید؟ نظر کارشناسان قدیمی را بخوانید

با ارائه تحلیل های مختلف از قیمت بیت کوین در سال 2024، امیدها برای شکستن رکورد در سال جاری نیز افزایش یافته است. در این میان کارشناسانی مانند آدام بک و کی یونگ جو، مدیرعامل شرکت کریپتوکین نیز پیش بینی های خود را اعلام کردند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از کوین تلگراف، راه اندازی ETF های بیت کوین در ژانویه راه را برای ورود سرمایه نهادی به بازار ارزهای دیجیتال باز کرد. مدیر عامل CryptoQuant همچنین پیش بینی خود را برای سقف تحقق یافته بیت کوین (Realized cap) با توجه به این سرمایه گذاری به اشتراک گذاشت.

سقف تحقق یافته به ارزش تجمعی اشاره دارد که عرضه در گردش بیت کوین آخرین بار در قیمت تحقق یافته حرکت کرده است. به گفته مدیرعامل این ارز دیجیتال، جریان ورودی بیت کوین ETF در سال جاری می تواند 114 میلیارد دلار دیگر به 451 میلیارد دلار اضافه شده به ارزش بازار بیت کوین اضافه کند.

کی یونگ جو در یادداشتی با عنوان:

بازار بیت کوین شاهد سرازیر شدن 9.5 میلیارد دلار سرمایه به صندوق های قابل معامله در بورس بوده است که احتمالاً به 114 میلیارد دلار ارزش تحقق یافته سالانه افزایش می یابد. حتی با در نظر گرفتن خروجی از صندوق Grayscale، 76 میلیارد دلار می تواند ارزش تحقق یافته را از 451 میلیارد دلار به 527-565 میلیارد دلار افزایش دهد.

مدیر عامل CryptoQuant در خلاصه نظرات خود اعلام کرد که بدترین سناریو برای قیمت بیت کوین بین 55000 تا 59000 دلار است.

آدام بک: قیمت 100000 دلار قبل از نصف شدن محتمل است

این روزها نظرات بیشتری در مورد شکستن رکوردهای بیت کوین حتی قبل از نصف شدن بعدی بیت کوین وجود دارد. از جمله این افراد می توان به آدام بک، مدیر عامل Blockstream و خالق سیستم Hashcash که در شبکه بیت کوین استفاده می شود اشاره کرد.

وی با اشاره به رشد قبلی بیت کوین تا سقف قبلی 69000 دلار نوشت که در اول اکتبر 2021 بیت کوین به سطح 47000 دلار رسید و سپس به ATH جدید رسید.

آدام بک در توییتر خود نوشت:

این حرکت انفجاری تنها 41 روز به طول انجامید. امروز 70 روز تا نصف شدن بعدی فاصله داریم. این فقط یک دیدگاه در مورد چگونگی رسیدن به سقف جدید و حتی 6 رقم قبل از هاوینگ است.

آیا فکر می کنید بیت کوین می تواند رکورد قبلی خود را قبل از نصف شدن بشکند؟

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا