اخبار ارز دیجیتال

آیا روسیه پرداخت بیت کوین و ارز دیجیتال را قانونی می کند؟

آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازارهای مالی دومای دولتی روسیه، در مصاحبه ای با روزنامه روسی ایزوستیا گفت که آنها قصد دارند در نیمه دوم سال 2024 تراکنش های فرامرزی با بیت کوین و ارزهای دیجیتال را قانونی کنند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از bitcoinsistemi، روسیه به برداشتن گام های رو به جلو در صنعت کریپتو ادامه می دهد و اکنون بیت کوین و ارزهای دیجیتال در تجارت بین المللی این کشور استفاده خواهند شد. آناتولی آکساکوف گفت که دولت روسیه قصد دارد در سال 2024 مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال را صادر کند. او توضیح داد که پارلمان تلاش خواهد کرد این قانون جدید را در ماه مارس یا آوریل 2024 (آوریل و می 1403) تصویب کند.

آناتولی آکساکوف گفت:

ما دوباره در ماه ژانویه با کشورهای مربوطه ملاقات خواهیم کرد و در مورد مقررات ارزهای دیجیتال بحث خواهیم کرد، زیرا بازار ارزهای دیجیتال در روسیه بسیار بزرگ است. بازیگران اصلی درگیر در استخراج و گردش ارزهای رمزپایه خواستار مقررات جدیدی در این زمینه هستند. آنها حاضر به پرداخت مالیات هستند. به همین دلیل است که من انتظار دارم لایحه و پیشنهادات ارز دیجیتال در نیمه اول سال 2024 به قانون تبدیل شود.

در پاسخ به سؤالات دیگر در مورد مقررات ارزهای دیجیتال، آکساکوف برنامه‌های دولت و پارلمان روسیه برای استخراج ارزهای دیجیتال برای استفاده در پرداخت‌های فرامرزی و مالیات را تأیید کرد. وی خاطرنشان کرد: این قانون شامل تحریم استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال نیز می شود.

منبع

bitcoinsistemi.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا