اخبار ارز دیجیتال

آیا سرمایه گذاران Tron باید نگران باشند؟

سایت “Tronscan” روز گذشته (14 ژانویه) آخرین داده های شبکه ترون را منتشر کرد. این داده ها شامل برخی ارقام قابل توجه است.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از Ambcrypto، کل ارزش قفل شده در شبکه Tron بیش از 9.8 میلیارد دلار است. تعداد حساب های ایجاد شده در این شبکه به 135 میلیون رسیده است. تعداد کل تراکنش های این شبکه به 4.64 میلیارد رسید.

یکی دیگر از اتفاقات مهم این شبکه، قرار گرفتن آن در اپلیکیشن مالی بلاک بانک بود. با این تعامل، کاربران این اپلیکیشن می توانند ارز ترون را با ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، تتر و غیره خریداری کنند.

عملکرد قیمت Tron (TRX) نیز قابل تحسین بوده است. ارزش این ارز دیجیتال در هفته گذشته 20 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار Tron در زمان نگارش این مقاله کمی بیش از 5.8 میلیارد دلار است.

اما این شادی ممکن است زیاد دوام نیاورد. داده های سایت Cryptoquant دارای علائم نزولی هستند.

تجزیه و تحلیل CryptoQuant از Tron نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) این ارز در منطقه اشباع خرید قرار دارد که ممکن است منجر به افزایش فشار فروش در روزهای آینده شود.

از سوی دیگر، باند میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز یک تقاطع صعودی در نمودار قیمت ترون تشکیل داده است که ممکن است منجر به ادامه روند صعودی شود. شاخص جریان پول (MFI) بالاتر از خنثی بود و شانس افزایش قیمت را افزایش داد. اما شاخص جریان نقدی Chaikin (CMF) کاهش جزئی داشت که یک سیگنال منفی است.

نمودار قیمت ترون به شاخص های بازار
نمودار قیمت ترون به شاخص های بازار

علاوه بر شاخص های فنی، تحلیل درون زنجیره ای نیز صعودی است. تقاضا برای TRX در بازار مشتقات افزایش یافته است که می توان آن را در افزایش نرخ تامین مالی در بورس بایننس مشاهده کرد.

نمودار نرخ سرمایه گذاری بایننس، فعالیت توسعه ترون و شاخص های اجتماعی نمودار نرخ سرمایه گذاری بایننس، فعالیت توسعه ترون و شاخص های اجتماعی
نرخ تامین مالی بایننس با رنگ زرد مشخص شده است

شاخص‌های محبوبیت اجتماعی Tron نیز نسبتاً بالا باقی می‌ماند که نشان‌دهنده محبوبیت این ارز در بین جامعه رمزنگاری است. این در حالی است که حجم فعالیت های عمرانی کاهش یافته است که عامل نگران کننده ای است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا