اخبار ارز دیجیتال

آیا صحنه بیت کوین آماده رکوردشکنی است؟ تحلیلگر معروف پاسخ می دهد

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر مشهور دنیای رمزارز، که از رشد قیمت بیت کوین شگفت زده شده است، می گوید که چرخه صعودی فعلی می تواند زمینه را برای شکستن رکورد و عبور از قیمت 250 هزار دلار فراهم کند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از dailyhodl، بیت کوین اکنون در حدود 47390 دلار معامله می شود و در این هفته حدود 10 درصد افزایش را به ثبت رسانده است. بر این اساس، ارزش بازار بیت کوین از 929 میلیارد دلار فراتر رفت که نشان دهنده فشار برای خرید بیت کوین است.

مایکل ون د پوپ در مورد بازگشت قوی گاوها می گوید:

صادقانه بگویم، من از قدرت فعلی بیت کوین شگفت زده شده ام. قیمت در حال حاضر 47390 دلار است. بازارها قوی هستند و کاهش 20 درصدی بیت کوین یک فرصت خرید است.

منبع: توییتر مایکل ون دی پوپ

به گفته این تحلیلگر، هجوم بیت کوین از طریق ETF های نقطه ای کاتالیزوری برای پادشاه کریپتو برای رسیدن به قیمت بیش از 25,000,000 دلار خواهد بود.

ون دی پوپ توضیح داد:

ورودی بیت کوین ETF در چند هفته اول از 1.8 میلیارد دلار گذشت. اگر حجم صندوق Grayscale را در نظر نگیریم، این مقدار بسیار بیشتر خواهد بود. با این حساب، شروع روند صعودی و رسیدن بیت کوین به بالای 25000 دلار بعید نیست.

منبع: توییتر مایکل ون دی پوپ

با توجه به ارزش فعلی بیت کوین و ادامه روند صعودی یک شبه، این تحلیلگر پیش بینی خود را ارتقا می دهد و می گوید قیمت قبل از نصف شدن بعدی بیت کوین به بالای 55000 دلار خواهد رسید.

مایکل ون دی پوپ توضیح داد که سقف قیمتی احتمالی در این بازه زمانی بین 48 تا 50 هزار دلار است اما با توجه به تمایل گاوها احتمال عبور از مقاومت های 53 یا حتی 55 هزار دلاری وجود دارد. او انتظار دارد که آلت کوین ها در این حرکت صعودی از بیت کوین پیروی کنند.

ون دی پوپ گفت:

آلت کوین ها به آرامی بیت کوین را دنبال می کنند. این چرخه احتمالا بین 10 تا 15 تریلیون دلار به اوج خود می رسد.

به گفته CoinGecko، ارزش فعلی بازار آلت کوین ها حدود 0.9 تریلیون دلار است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا