اخبار ارز دیجیتال

آیا فدرال رزرو در سال 2024 نرخ بهره را کاهش خواهد داد؟ تحلیلگران پاسخ می دهند

تحلیلگران بر این باورند که فدرال رزرو در آخرین نشست سیاست پولی خود در سال 2023 سیگنال هایی را درباره کاهش احتمالی نرخ بهره در سال 2024 به بازارهای مالی ارسال کرد.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از bitcoinsistemi، فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است نرخ بهره را تا 200 واحد در سال 2024 کاهش دهد. درصد ابزار FedWatch اشاره می کند که انتظارات بازار حدود 200 نقطه پایه (2٪) کاهش نرخ در سال 2024 است و انتظار می رود بانک مرکزی کاهش نرخ ها را از اوایل مارس 2024 (مارس 1402) آغاز کند. با این حال، اکثر ناظران بر این باورند که مارس برای شروع این کار خیلی زود است.

کالین چزینسکی، مدیر پورتفولیو و استراتژیست ارشد بازار در SIA Wealth Management می گوید:

اگر فدرال رزرو در ماه مارس نرخ بهره را کاهش دهد، این نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده به سمت رکود می رود و این پیامی نیست که آنها می خواهند ارسال کنند.

در حالی که فعالان بازار مالی پیش بینی می کنند که فدرال رزرو در سال آینده نرخ های بهره را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد، آنها همچنین پیش بینی می کنند که فعالیت های اقتصادی احتمالا قوی تر خواهد بود.

سمیر سامانا، استراتژیست ارشد بازار جهانی در ولز فارگو، در مورد چشم انداز سال 2024 گفت:

یا این فرود نرم (افزایش تدریجی نرخ بهره) دوباره شتاب خواهد گرفت و دوباره با تورم مواجه خواهیم شد یا این فرود نرم و فرود نرم تنها لحظه ای خواهد بود و رکود اقتصادی گسترده تر و عمیق تر خواهد شد و ما را در شرایطی بسیار قرار خواهیم داد. فرود سخت تر.افزایش سریع نرخ بهره) خواهیم دید که واقعا بد است.

از سوی دیگر، تحلیلگران TD Securities پیش بینی کردند که با کاهش رشد اقتصادی، فدرال رزرو در سال آینده نرخ بهره را 250 واحد کاهش خواهد داد که اولین کاهش نرخ در ماه می انجام خواهد شد. به طور مشابه، تحلیلگران Commerzbank پیش بینی کردند که بانک مرکزی در سال آینده نرخ بهره را 200 واحد کاهش خواهد داد و اولین کاهش احتمالاً در ماه می رخ خواهد داد.

منبع

bitcoinsistemi.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا