اخبار وب 3

آیا متاورس مرده است؟ اما هوا در آسیا “بسیار گرم” است.

Sebastien Burget، یکی از بنیانگذاران Sandbox، اعلام کرد که بخش Metaverse در هنگ کنگ، کره و ژاپن در حال رونق است.
یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل، می‌گوید ممکن است متاورس برای کاربران آمریکایی مرده به نظر برسد، اما این صنعت در سراسر آسیا در حال رونق است.
بورگت در گفتگو با کوین تلگراف در اجلاس انجمن بازی های بلاک چین Web3 آسیا در سنگاپور در 12 سپتامبر گفت که سال گذشته تقریباً 50 درصد از تجارت سندباکس از چندین کشور در آسیا بود.
به گفته بورگت:

“اگر روی آسیا تمرکز نکنید، فکر می کنید متاورس در سمت شمال و غرب آمریکا مرده است.”

اما بحث در مورد این فناوری در آسیا بسیار داغ شده است. هنگ کنگ و کره دو بازار اول و پس از آن ژاپن هستند.
در همین حال، بورگت خاطرنشان کرد که به زودی راه اندازی Lion City را روی صحنه در Token 2049 سنگاپور اعلام خواهد کرد، محله جدیدی از 512 قطعه زمین مجازی که هدف آن نمایش فرهنگ سنگاپور از طریق مشارکت برند با تعدادی از برندهای جهانی است. .
بورگت توضیح داد که چگونه The Sandbox اخیراً یک فروش بزرگ زمین مجازی در ترکیه برگزار کرد، جایی که Metaverse دارای آنچه او به عنوان یک “اکوسیستم عظیم” توصیف کرد، دارد.
وی در ادامه توضیحات خود افزود:

“اکوسیستم Sandbox به بیش از 400 برند، 700 شریک در سراسر جهان و 200 آژانس تایید شده در Sandbox رشد کرده است.”

برخلاف استفاده محدود از Metaverse در غرب و نگرش “Metaverse مرده است” توسط برخی، بورگت با احساس خوش بینی به برخی از آخرین تحولات وب 3 و واقعیت مجازی به طور گسترده تر نگاه کرد.
اولین پیشرفت قابل توجه، معرفی توانایی سازندگان برای تغییر ابرداده و تغییر ظاهر و ویژگی های یک دارایی بود.
بورگت به شوخی گفت:

“من احساس می کنم که هر NFT باید واقعا منحصر به فرد شود، نه فقط در ظاهر، بلکه در تمام ویژگی های ابرداده.”

ما اغلب این مقایسه را با دنیای واقعی انجام می دهیم، مانند: اگر من یک راکت تنیس بخرم – اگر آن را بخرم و پیت سامپراس قبل یا بعد از آن از آن استفاده کند، آیا همینطور خواهد بود؟
علاوه بر این، Borget از عرضه هدست واقعیت افزوده Vision Pro اپل به عنوان یک گام بزرگ رو به جلو برای صنعت Metaverse نام برد، با ویژگی های واقعیت افزوده که به دارایی های دیجیتال اجازه می دهد تا به همان اندازه واقعی در یک محیط فیزیکی ظاهر شوند.

به جای نشستن در کیف پولی که باید در یک مرورگر یا صفحه برنامه خاص باز کنید، اما در محیط خود، دارایی های دیجیتال را به شما نزدیک می کند.”

اکنون که می توانید محتوای خود را از نزدیک ببینید، می توانید حتی بیشتر با آن ارتباط برقرار کنید.
بورگت در نهایت به این نتیجه رسید که هیچ راه درست یا غلطی برای نیرو دادن به متاورس وجود ندارد.
جایگاه خوبی در صنعت بازی‌های سنتی وجود دارد که معتقد است پذیرش وب 3 تنها در صورتی حاصل می‌شود که بازی‌هایی ارائه شوند که کیفیتی مشابه بازی‌های وب 2 داشته باشند که در آن بلاک چین یک ویژگی است.
در حالی که Borget اذعان داشت که می‌تواند کاربرد قوی برای بسیاری از شرکت‌های بازی در این فضا وجود داشته باشد، او خاطرنشان کرد که فراجهان‌هایی مانند The Sandbox به ایجاد تجربیات جدیدی برای کاربرانی که متفاوت از دنیای بازی‌های سنتی هستند کمک می‌کند و این امر دیدگاه متاورس را از بین برده است. من تکذیب می کنم

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا