اخبار ارز دیجیتال

آیا کاردانو می تواند به 8 دلار صعود کند؟

یک تحلیلگر بازار کریپتو گفت که قیمت کاردانو ممکن است تا حدود 8 دلار افزایش یابد. با این حال، به گفته وی، سکه ADA ممکن است قبل از شروع روند صعودی تا آوریل 2024 مرحله تثبیت را طی کند.

با توجه به Valex و به نقل از BeInCrypto، عملکرد قیمت Cardano در سال جاری پس از یک اصلاح نزولی قابل توجه روندی نسبتاً راکد نشان داده است. با این حال، ADA ممکن است یک چرخش قابل توجه در روند خود داشته باشد. کارشناسان پیش بینی می کنند که افزایش قیمت از آوریل 2024 آغاز شود.

پیش بینی قیمت Cardano: 8 دلار تا ژانویه 2025

علی مارتینز، سردبیر BeInCrypto News اشاره کرد که عملکرد فعلی ADA مشابه عملکرد اواخر سال 2020 است. در این دوره، کاردانو عمدتاً در محدوده نزولی معامله می‌شد قبل از یک روند صعودی که در نوامبر 2020 آغاز شد و در آگوست 2021 به 3 دلار ختم شد.

به طور مشابه، تاریخ می‌تواند با مرحله تثبیت طولانی‌مدت که تا آوریل 2024 ادامه دارد، تکرار شود، و پس از آن یک دوره صعودی که قیمت کاردانو را تا ژانویه 2025 به حدود 8 دلار برساند. چنین سناریوی صعودی مستلزم افزایش چشمگیر از 1797.67 درصد در هزینه ADA است. .

مارتینز گفت: اگر الگوها همسو شوند و کاردانو رفتار قیمتی خود را از اواخر سال 2020 منعکس کند، می‌توان انتظار داشت که ADA تا آوریل 2024 در مرحله تثبیت باقی بماند و زمینه را برای رالی صعودی بعدی فراهم کند.

نمودار قیمت کاردانو
نمودار قیمت هفتگی تایم فریم کاردانو

ADA در حال حاضر در حدود 0.497 دلار معامله می شود که 1.1 درصد در 24 ساعت گذشته و 10.33 درصد از ابتدای ماه کاهش یافته است. با این حال، هنوز هم هشتمین دارایی بزرگ دیجیتال با ارزش بازار حدود 18 میلیارد دلار است.

شبکه کاردانو به رشد خود ادامه می دهد

علیرغم عملکرد متوسط ​​قیمت ADA، پیشرفت های فعلی بلاک چین کاردانو نشان دهنده تعهد به گسترش اکوسیستم آن است. در واقع، طبق آخرین گزارش توسعه کاردانو، 157 پروژه بر روی این بلاک چین راه اندازی شده است و 1322 پروژه دیگر در دست توسعه هستند.

توسعه قابل توجه دیگر توسعه اسکریپت Plutus است، یک عضو مرکزی برای تسهیل قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو. تعداد فعلی 6356 اسکریپت Plutus V1 را نشان می دهد، در حالی که اسکریپت های Plutus V2 به 18821 افزایش یافته است.

گزارش توسعه هفتگی کاردانوگزارش توسعه هفتگی کاردانو
گزارش توسعه هفتگی کاردانو

در عین حال، زیرساخت کاردانو بهبود مستمر را نشان می دهد که با بهبود عملکرد و گنجاندن ویژگی های جدید مشخص می شود. به عنوان مثال، توسعه مرحله ولتر کاردانو با تأکید بر حکمرانی غیرمتمرکز اخیراً پیشرفت های زیادی داشته است.

تیم آموزشی همچنین در حال برنامه ریزی دومین دوره آموزشی توسعه دهندگان Cardano با همکاری مرکز بلاک چین آفریقا (ABC) است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا