پیش بینی ارز دیجیتال

آینده ارز دیجیتال XCV چیست؟ پیش بینی آینده ارز XCarnival

XCarnival با یک ایده جدید ایجاد شده است و هدف آن ایجاد انقلابی در اکوسیستم توکن NFT است. خرید توکن های گران قیمت NFT دیگر یک رویا نیست و این پلتفرم با ارائه وام های مختلف این رویا را به واقعیت تبدیل کرده است. در این پروژه علاوه بر ویژگی های مختلف، سرمایه های زیادی نیز سرمایه گذاری شده است اما آینده XCarnival چیست؟ آیا این ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری مناسب است؟ اگر شما نیز در مورد آینده XCV کنجکاو هستید و فرصت های سرمایه گذاری را از دست ندهید، با ما در وبلاگ کوین اکسو همراه باشید تا بررسی کنیم. آینده X کارناوال بیایید پرداخت کنیم

نگاهی به X Carnival

XCarnival پلت فرم وام دهی این برای دارایی های Metaverse و توکن های NFT است و از دو سرویس مهم به نام های XBroker و Megabox تشکیل شده است. پس از دریافت وثیقه، XBroker به کاربران وام می دهد تا بتوانند توکن های NFT مورد نظر خود را خریداری کنند. در همین حال، مگاباکس توکن‌ها و آلت‌کوین‌های کمتر شناخته شده را هدف قرار می‌دهد و هدفش تامین نقدینگی برای آنهاست.

ارز رمزنگاری XCarnival توکن بومی این پروژه است و بر اساس سرویس های فوق یعنی XBroker و Megabox کار می کند. این ارز قلب تپنده پلتفرم X Carnival است و کاربردهای زیادی دارد. مثلا، تمامی خرید و فروش ها در حراجی های این پلتفرم با ارز XCV انجام می شود.

اگر شما هم در مورد ارز دیجیتال XCarnival کنجکاو هستید و سوالی در مورد آن دارید، می توانید تنها در چند دقیقه با مطالعه مقاله XCarnival چیست با این ارز آشنا شوید و به تمامی سوالات خود پاسخ دهید.

مزیت XCarnival چیست؟

ویژگی ها و خدمات یک ارز عامل متمایز کننده آن و تعیین کننده مطلوبیت آن است. در واقع این ویژگی ها مهمترین تفاوت پروژه های موفق و ناموفق هستند. به عبارت دیگر، هرچه از یک ارز بیشتر استفاده شود، احتمال بقای آن در بازار ارز دیجیتال بیشتر می شود. در ادامه به برنامه‌های XCV که تأثیر زیادی بر آینده XCarnival دارند نگاه می‌کنیم.

XBroker

کارگزار X بستری برای استقراض و قرض دادن توکن های NFT و نقدینگی این اکوسیستم را تامین می کند. در این پلتفرم، وام گیرندگان توکن NFT خود را به اشتراک می گذارند و وام دهندگان بر اساس آن سهم به آنها وام می دهند و با ارز USDxc پاداش می گیرند. علاوه بر این، ارائه دهندگان نقدینگی در مزایده ها شرکت می کنند و برای اطمینان از نقدینگی کافی، NFT ها را با قیمت مناسب خریداری می کنند.

مگا باکس

Megabox پلتفرمی است که کاربران می توانند با ارائه وثیقه، استیبل کوین USDxc تولید کنند. این استیبل کوین می تواند برای وام دادن در مقابل سرمایه گذاری ها یا تامین نقدینگی به ارزهای کمیاب تر یا تامین نقدینگی در XBroker استفاده شود.

کشاورزی

Farming یکی دیگر از خدمات XCarnival است که برای کاربران XBroker طراحی شده است. در این سرویس تشویقی مقدار مشخصی ارز XCV به عنوان پاداش برای وام گیرندگان و وام دهندگان ارائه شده است که جوایز 24/7 بر اساس وضعیت سفارش کاربر ایجاد می شود و کاربران می توانند بلافاصله 30 درصد از آن را برداشته و به فروش برسانند. 70٪ باقیمانده در یک استخر قفل شده و به تدریج طی 180 روز آزاد می شود.

کشاورزی یکی از آن خدماتی است که سود آسانی را برای کاربران به ارمغان می آورد و همه را وسوسه می کند، اگر وسوسه سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال X Carnival را دارید، می توانید آن را با کمترین هزینه در صرافی امن کوین اکسو و Invest XCV خریداری کنید.

بنیانگذاران ارز XCV چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران و مدیران اصلی X Carnival دقیقاً سه نفر هستند لئون لیو، آلن ما و ویوی لین و آینده XCV در دستان این افراد است. لئو لیو یک کارآفرین برجسته است و تجربه مدیریت خوبی دارد. او در چین، ژاپن، هنگ کنگ و استرالیا کار کرده است و اولین صندوق سازگار با بلاک چین را راه اندازی کرده است. لیو در صنعت بلاک چین و جامعه چین هوشمند بایننس شهرت بالایی دارد و یکی از بهترین نامزدها برای آزمون atmoic.blue defi degen است.

نفر دوم، الن ما، 10 سال تجربه در توسعه و پیشرفت بلاک چین در رزومه خود دارد و در حال حاضر مدیر ارشد فناوری XCarnival است. قبلاً آقای ما به عنوان مدیر ارشد فناوری در شرکت ککش کار می کرد.

Vivi Lin یک ارز دیجیتال تاثیرگذار است و در سیلیکون ولی و چین شهرت خوبی دارد. او در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد مالی پروژه کار می کند. علاوه بر این، لین با تلویزیون مالی رویترز کار کرده است و در Mars Finance شریک است.

بررسی نقشه راه X کارناوال

نه تنها در بحث آینده X Carnival، بلکه در آینده هر ارزی باید نقشه راه آن را در نظر بگیرید و به دقت بررسی کنید. بر اساس گزارش وب سایت xcarnival.gitbook.io، نقشه راه XCV و پروژه آن از سه ماهه سوم سال 2021 با مواردی مانند راه اندازی Binance Smart China Testnet شروع شد.

 نقشه راه XCarnival

این نقشه راه آخرین بار حدود یک سال پیش در سه ماهه دوم سال 2022 به روز شد و اهداف آن به شرح زیر است:

 • راه اندازی نسخه دوم XBroker
 • X Carnival را در شبکه های دیگر اجرا کنید
 • لیست XCV در صرافی های متمرکز تر
 • توسعه نسخه دوم مگا باکس

با نگاهی به صفحه X Carnival در پلتفرم Medium، همچنین متوجه می شویم که در ماه های اخیر به روز نشده است و رویدادهای قبلی فقط مربوط به همکاری با پروژه های دیگر بود. به نظر می رسد خبری از عرضه نسخه دوم XBroker و توسعه نسخه دوم مگا باکس نیست و پروژه در رسیدن به اهداف خود ناکام بوده و تمامی این اتفاقات تاثیر بدی در جذب کاربران جدید و آینده دارد. XCarnival با این حال، از سه ماهه دوم سال 2022، ارز XCV در صرافی های متمرکزتر از جمله کوکوین فهرست شد.

ارز مقرون به صرفه XCV

اقتصاد به نحوه تخصیص ارز و نقش مهمی در شناسایی پتانسیل یک پروژه دارد. اعداد ذکر شده در توزیع توکن بیش از چند رقم ساده هستند و تناقض آنها نه تنها شانس پیشرفت پروژه را کاهش می دهد، بلکه آینده XCarnival را نیز تهدید می کند.

مجموع عرضه توکن XCV معادل 1 میلیارد واحد است و ثابت است. بنابراین، مکانیسمی برای تورم وجود ندارد.

 • 50 درصد از کل عرضه برای پاداش کشاورزی
 • 12 درصد از محصولات قابل تحویل برای تیم توسعه و مشاوران پروژه
 • 18 درصد برای سرمایه گذاران جدید
 • 10 درصد برای بازاریابی و بازاریابی
 • 7 درصد از منابع برای اهداف استراتژیک
 • 3 درصد برای نقدینگی اولیه و ایردراپ باقی مانده است
Toconomics XCV

تاکنون بیش از 790 میلیون دستگاه از کل عرضه یک میلیارد XCV توزیع شده است که معادل 79 درصد آن است. تیم توسعه قصد دارد تا سال 2026 راه اندازی توکن X Carnival را تکمیل کند.

تحلیلگران مختلف آینده XCV را پیش بینی می کنند

تحلیلگران در وب سایت های مختلف با بررسی تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و سایر شاخص ها، آینده X Carnival را پیش بینی می کنند.

پیش بینی قیمت ارز XCV

برخی از پیش بینی ها برای سال جاری و 2025 به شرح زیر است:

 • TechNewsLeader معتقد است که XCV تا پایان سال جاری به 0.05 دلار خواهد رسید. پیش بینی آنها برای سال 2025 0.010 تا 0.013 دلار است.
 • تحلیلگران AMBcypto انتظار دارند قیمت این ارز تا پایان سال 0.62 دلار باشد و پیش بینی آنها برای آینده XCarnival در سال 2025، 1.06 دلار است.
 • وب سایت PricePrediction معتقد است که این توکن سال را در سطح 0.005 دلار به پایان می رساند و در سال 2025 به محدوده 0.010 دلار می رسد.
 • وب سایت Digitalcoinprice حداقل قیمت 0.0120 دلار را برای ارز دیجیتال X Carnival در پایان سال 2025 پیش بینی کرده است.
 • در نهایت، وب سایت CoinLore کف قیمت 0.0192 دلار را برای سال 2025 پیشنهاد کرد.

اگرچه پیش‌بینی‌ها در وب‌سایت‌های فوق با بررسی شاخص‌های مختلف انجام می‌شود، اما نباید به آنها اعتماد کنید و از آنها به عنوان سیگنال استفاده کنید. توصیه ما این است که تحلیل X Carnival خود را انجام دهید و پس از در نظر گرفتن سایر عوامل از جمله تحلیل بنیادی تصمیم بگیرید.

آیا ارز کارناوال X برای سرمایه گذاری مناسب است؟

اگرچه پروژه XCarnival نتوانست نقشه راه خود را دریافت کند و آن را به روز کند و این امر آینده XCV را سردرگم می کند، اما این ارز کاربرد خوبی دارد و با ایده ای جذاب متولد شد. روند قیمت آتی X Carnival به اقدامات آینده تیم توسعه و شروع یک بازار گاوی بستگی دارد، اما بهتر است قبل از هر سرمایه گذاری تحقیقات خود را کامل کرده و سپس تصمیم بگیرید. با این حال، اگر می‌خواهید با دنیای متاورس و توکن‌های NFT همراه باشید، ارز دیجیتال XCV انتخاب مناسبی برای شماست. برای خرید این ارز می توانید از صرافی کوین اکسو استفاده کنید تا آن را در بستری امن و با کاربری آسان خریداری کنید.

منبع

coinmarketcap.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا