پیش بینی ارز دیجیتال

آینده اسکالوپ ارز دیجیتال چیست؟ پیش بینی آینده ارز Scallop

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا کاربران بانکداری سنتی چندین برابر بیشتر از دیفای و بازار مالی غیرمتمرکز استفاده می کنند؟ آن هم در شرایطی که ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های Defay مزایای زیادی نسبت به ارزهای فیات و خدمات مالی سنتی دارند! پلت فرم Scallop یک پروژه خلاقانه است که شروع به بهبود این وضعیت کرده است. قصد دارد برای اینکه استفاده از ارزهای دیجیتال در زندگی واقعی و روزمره مردم امری عادی باشد. بنابراین کاربران می توانند دارایی های دیجیتال و ارزهای فیات خود را در یک حساب مدیریت کنند و از هر دو استفاده کنند.

ارز دیجیتال Scallop توکن بومی و انحصاری این پلتفرم است. آینده اسکالوپ به دلیل هدف بالایی که برای خود در نظر گرفته، روشن و امیدوارکننده خواهد بود. بنابراین بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان در این زمینه نیز نظرات مثبتی در مورد سرمایه گذاری بلندمدت در این دارایی دیجیتال داده اند. در ادامه این مقاله با تحلیل بنیادی به آینده اسکالوپ خواهیم پرداخت.

معرفی اسکالوپ ارز دیجیتال

ارز دیجیتال اسکالوپ با نماد مخفف SCLP یک نشانه نمایش داده می شود بر اساس زنجیره هوشمند بایننس (BSC) F. این توکن ابزار در شبکه Scallop برای اهداف مختلف استفاده می شود. کاربرانی که صاحب این دارایی دیجیتال هستند می توانند از مزایا و جوایز مختلفی در این پلتفرم بهره مند شوند.

آینده اسکالوپ به عملکرد پلتفرم آن بستگی دارد. این یک پلت فرم خلاقانه و هیجان انگیز است که به عملی شدن ارزهای دیجیتال در دنیای واقعی کمک می کند. این سیستم ارائه دهنده خدمات بانکی جدید نامیده می شود. هدف این مجموعه این است که کاربران و شرکت های مختلف بتوانند دارایی های دیجیتال و ارزهای فیات خود را در یک محیط مشترک و از طریق طیف گسترده ای از خدمات و محصولات مدیریت کنید. به عبارت دیگر، می‌توان گفت که اسکالوپ در تلاش است تا مرز بین بازارهای مالی سنتی و غیرمتمرکز را با کمک یک حساب مشترک فیات و کریپتو هیبریدی از بین ببرد.

تیم توسعه

برای داشتن ایده روشنی از آینده پروژه و توانایی تجزیه و تحلیل Scallop، خوب است تیم توسعه پلتفرمی را که آن را ارائه می دهد، بشناسید. در حال حاضر حدود چهل نفر متخصص در امور مالی و فناوری روی این پروژه کار می کنند. اما بنیانگذاران اصلی این پلتفرم این دو نفر بودند:

 • راج بگادی
 • میندی بجون

در حال حاضر راج بگادی مدیر عامل و میندی بیژوان مدیر ارشد پروژه هستند. سابقه فعالیت این دو نفر در زمینه های مرتبط با این پروژه به قدری درخشان است که تا حد زیادی به کاربران از اصالت و آینده اسکالوپ اطمینان می دهد.

راج بگادی متخصص مبارزه با پولشویی است که به مدت 10 سال به عنوان متخصص بانکداری و فین تک کار کرده است. سابقه حرفه ای و حرفه ای او نشان از تسلط عمیق او بر این پروژه دارد.

میندی بیژوان که به عنوان مدیر اجرایی ارشد این مجموعه فعالیت می کند، در گذشته 40 سال است که در زمینه مهندسی توسعه فعالیت می کند. او همچنین دارای مدرک فوق دکتری از دانشگاه معتبر و مشهور آکسفورد است. این داستان نیز تاییدی بر کیفیت این پروژه و درخشش آینده اسکالوپ است.

پیش بینی آینده ارز دیجیتال SCLP

اپلیکیشن ارز دیجیتال Scallop

برای آشنایی با مفهوم اولیه و کامل رمزارز SCLP بهتر است مقاله اسکالوپ چیست را مطالعه کنید. اما مشخصه اصلی این دارایی دیجیتال این است که نامیده می شود جوایز در مناسبت های مختلف برای کاربران شبکه Scallop استفاده می شود در واقع، استفاده از رمزارز SCLP تا حد زیادی به استفاده از این شبکه بستگی دارد. می توان نتیجه گرفت که یکی از مواردی که آینده اسکالوپ را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده از شبکه ارائه دهنده و علاقه کاربران به دنیای کریپتو است.

کاربردهای اصلی این ارز دیجیتال عبارتند از:

 • برای تراکنش ها، معاملات ارزی و موارد دیگر پاداش دریافت کنید
 • پرداخت کارمزد مبادلات ارز دیجیتال و مدیریت حساب ماهانه
 • اجازه دسترسی به خدمات و باز کردن حساب ها را با شرط بندی ارز دیجیتال SCLP دریافت کنید
 • پرداخت کارمزد معاملات ارزی

سیستم Scallop در موارد خاصی به کاربران خود پاداش می دهد. این توکن به عنوان پاداش برای:

 • رمز ارز
 • پیشنهادات سفر
 • مشوق سپرده گذاری
 • پیشنهادات سازمانی
 • جوایز کسب و کار
 • جایزه ثبت نام
 • پاداش ارجاع

انجمن آنلاین گوش ماهی

جامعه کاربری این پلتفرم به دلیل اپلیکیشن جذابش عدد خوبی را نشان می دهد. البته آمار و ارقام موجود اطلاعاتی نسبی است که از تعداد کاربران فعال شبکه های اجتماعی مختلف به دست آمده است، اما دانستن این موارد می تواند به شما در کشف آینده اسکالوپ کمک کند. این پروژه از زمان آغاز به کار توانسته است حدود 2000 کاربر در لینکدین و حدود 3000 کاربر در توییتر داشته باشد. این تعداد به مرور زمان با محبوبیت بیشتر این پروژه افزایش خواهد یافت.

امنیت شبکه SCLP

یکی از اهداف اصلی شبکه Scallop در بهبود امنیت، دسترسی و استفاده از ارزهای دیجیتال خلاصه شده است. جدای از اینها، همچنان از تعداد زیادی ارز فیات پشتیبانی می کند. این شبکه قصد دارد استفاده از ارزهای دیجیتال را به عنوان ارزهای فیات در دنیای واقعی امری طبیعی و عادی کند و در عین حال امنیت سرمایه دیجیتال کاربران را نیز تضمین کند.

یکی از مواردی که می تواند آینده اسکالوپ را تضمین کند، امنیت سرمایه گذاران در این پروژه است. به همین دلیل است که بیشتر تمرکز تیم توسعه آن بر تضمین امنیت است. این شبکه اول بر اساس شبکه اتریوم بود، اما در نهایت به یک مدار سفارشی منتقل شد. در این حالت، می تواند تأیید سریع تراکنش های ارزی، کارمزدهای پایین، امنیت بالا و پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را پشتیبانی کند.

پیش بینی قیمت آتی اسکالوپ

هنگام بررسی آینده صدف، پیش بینی قیمت آن در روزها و ماه های آینده نیز یکی از موضوعات چالش برانگیز خواهد بود. این دارایی دیجیتال اکنون با ارزشی در حدود 0.2 دلار در جایگاه 744 در لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد. با توجه به تغییرات قیمت، موقعیت این ارز دیجیتال در سایت ارزش بازار سکه تغییر خواهد کرد.

قیمت SCLP در سه ماه گذشته حدود 12 درصد افزایش یافته است. اگرچه ارزش کل بازار این دارایی دیجیتال هنوز ناچیز است. در عین حال با این ارزش نسبتاً کم بازار، سود خوبی را به معامله گران رسانده است. بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان ارزهای دیجیتال نسبت به آینده این ارز دیجیتال ابراز امیدواری کرده اند. البته نظرات آنها تنها بر اساس نمودارها و شاخص های تحلیلی و رفتار قیمتی این دارایی در بازار است. پس مراقب باشید، معاملات خود را بخوانید، تحقیق و تحلیل کنید و سپس به قصد کسب درآمد وارد بازار شوید.

بررسی ارز دیجیتال Scallop

آیا ارز دیجیتال اسکالوپ گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟

بسیاری از افراد در بازار کریپتو در مورد سرمایه گذاری شک دارند. این شک و تردید هرگز در دنیای ارزهای دیجیتال از بین نمی رود. بازار ارزهای دیجیتال، بازاری پر از ریسک و خطرات احتمالی است. در این میان، انتخاب یک ارز دیجیتال خوب برای سرمایه گذاری می تواند به چالش بزرگی برای فعالان این حوزه تبدیل شود. به همین دلیل است که آینده اسکالوپ برای بسیاری از افرادی که در این زمینه کار می کنند سوال است.

واضح است که هر فردی با توجه به شرایط خود باید یک ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری انتخاب کند. در واقع، یک سرمایه گذار حرفه ای کسی است که بر اساس بودجه، سرمایه اولیه، قدرت ریسک، استراتژی تجارت و موقعیت جغرافیایی خود، روی یک دارایی دیجیتال خاص سرمایه گذاری می کند. آینده اسکالوپ تا حد زیادی تحت تأثیر عملکرد کلی صنعت کریپتو است. درست مثل اکثر ارزهای دیجیتال دیگر!

بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری و سود کوتاه مدت هستید، بهتر است سراغ ارزهای دیجیتال دیگر بروید. اما فناوری، ایده و سیستم پلتفرم اسکالوپ به گونه ای است که اکثر کارشناسان و تحلیلگران به پیشرفت آن امیدوار هستند. علاوه بر این، ارزش آن تاکنون روند صعودی قابل توجهی داشته است. در نهایت، اگر احساس می‌کنید به دانش بیشتری در این زمینه نیاز دارید، به خاطر داشته باشید که وبلاگ کوین اکسو می‌تواند گزینه خوبی برای بهبود دانش و اطلاعات رمزنگاری شما باشد.

منبع

coinmarketcap.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا