اخبار ارز دیجیتال

احتمال افزایش قیمت بیت کوین تا ۷۷ هزار دلار در پی شکسته شدن الگوی صعودی!

بیت کوین پس از عملکرد خوب قیمتی خود و خارج شدن از الگوی پرچم صعودی، بار دیگر توجه ها را به خود جلب کرده است. به گفته تحلیلگران برجسته بازار کریپتو، این الگوی صعودی می تواند سقف قیمت جدیدی ایجاد کند.

در همین حال، در میان نوسانات اخیر ناشی از عواملی مانند خروج از ETF های بیت کوین در ایالات متحده در هفته گذشته، اعتماد مجدد به پتانسیل بیت کوین در جریان های ورودی قوی این هفته مشهود است.

صعود اخیر بیت کوین به بالاترین حد خود (7.7750 دلار) در اواسط ماه مارس، انعطاف پذیری و قدرت آن را در میان نوسانات بازار نشان داد.

با این حال، نوسانات بعدی، که تا حدی به جریان خروجی از ETF های بیت کوین نقدی ایالات متحده نسبت داده می شود، به طور موقت احساسات سرمایه گذاران را کاهش داد.

اما به نظر می‌رسد که این واقعیت در این هفته با از سرگیری جریان‌های ورودی ETF معکوس شده است که نشان‌دهنده خوش‌بینی مجدد در میان سرمایه‌گذاران بزرگ وال استریت در مورد بیت‌کوین است. افزایش علاقه شرکت ها به گمانه زنی ها در مورد افزایش بیشتر قیمت ها دامن زده است.

در همین حال، در میان گمانه زنی ها، علی مارتینز، یکی از تحلیلگران برجسته بازار ارزهای دیجیتال، اشاره کرد که قیمت بیت کوین از پرچم صعودی نمودار 4 ساعته خارج شده است.

مارتینز پیش بینی می کند که اگر بیت کوین جایگاه خود را بالای 70000 دلار نگه دارد، افزایش 10 درصدی بالای 77000 دلار اجتناب ناپذیر است.itcoin-bull-flag-breakout-takes-btc-price-77k-analyst-predicts

این پیش بینی با انتظارات رو به رشد علاقه مندان به ارزهای دیجیتال برای رسیدن بیت کوین به بالاترین حد جدید مطابقت دارد. علاوه بر این، رویداد آینده نصف کردن بیت کوین نیز اعتماد بازار را افزایش داد.

شاخص بهره باز معاملات آتی بیت کوین (OI) نشان دهنده علاقه و فعالیت فزاینده سرمایه گذاران در تجارت مشتقات بیت کوین است.

بر اساس داده های CoinGlass، شاخص بهره باز (OI) معاملات آتی بیت کوین با 1.73 درصد افزایش به 545.73 هزار بیت کوین معادل 38.56 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته رسید.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین با 0.7 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 70527 دلار رسیده و حجم معاملات آن با 27.39 درصد افزایش به 43.07 میلیارد دلار رسیده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا