اخبار ارز دیجیتال

احتمال افزایش ۷۵ درصدی قیمت کاردانو پس از اصلاح!

تحلیلگران AMBCrypto، پس از بررسی نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV)، اظهار داشتند که در صورت تکرار الگوهای تاریخی، قیمت Cardano (ADA) می تواند در مدت زمان کوتاهی 75 درصد افزایش یابد.

در 18 آوریل، نسبت MVRV یک ماهه کاردانو به 22.04 درصد رسید. آخرین باری که شاخص به این نقطه نزدیک شد (ژانویه 2024)، قیمت ADA از 0.45 دلار به 0.72 دلار افزایش یافت.

با این حال، ژانویه گذشته تنها باری نبود که کاردانو شاهد چنین رشدی بود. در اکتبر 2023، زمانی که شاخص MVRV به سطح ذکر شده رسید، قیمت کاردانو از 0.24 دلار به 0.43 دلار رسید.cardanos-potential-75-price-hike-must-wait-tas-this-prediction-pans-ou

در 30 روز گذشته قیمت این ارز دیجیتال 23.60 درصد کاهش داشته است. با این حال، پس از رویداد نصف شدن بیت کوین (BTC)، قیمت آلتکوین ها بهبود یافت.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت ADA حدود 11 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 0.494 دلار رسیده است، اما مشخص نیست که واکنش نهایی کاردانو پس از نصف شدن چه خواهد بود.

چند هفته پس از نصف شدن سوم بیت کوین در سال 2020، قیمت کاردانو از 0.04 دلار به 0.08 دلار افزایش یافت. در صورت وقوع چنین سناریویی، قیمت این توکن می تواند تا پایان ژوئن به 0.80 تا 0.92 دلار برسد.

شاخص دیگری که توسط AMBCrypto ارزیابی شد، شاخص بهره باز (OI) معاملات کاردانو بود. افزایش شاخص سود باز به معنای بهتر بودن خریداران و کاهش آن به معنای بهتر بودن فروشندگان است.cardanos-potential-75-price-hike-must-wait-tas-this-prediction-pans-ou

در حال حاضر، علاقه باز به کاردانو آنقدر زیاد نیست که باعث افزایش قیمت شود. بنابراین، قیمت ADA ممکن است برای چند روز قبل از وقوع رالی مورد انتظار روند نزولی داشته باشد.

در همین حال، حدود 1.31 میلیون دلار از این موقعیت در 24 ساعت گذشته منحل شده است. از این رقم 773 میلیون دلار مربوط به موقعیت های خرید و 534 میلیون دلار مربوط به موقعیت های فروش است.

لازم به ذکر است که انحلال موقعیت ها می تواند بر روند قیمت تاثیر بگذارد. از منظر معاملاتی، سود باز بالا و انحلال پوزیشن های فروش می تواند قیمت یک دارایی را تا نزدیکترین مقاومت به سمت صعودی سوق دهد. اما در حال حاضر، نرخ انحلال موقعیت های خرید بالاتر است.

هنگامی که این با اندیکاتور سود باز کم ترکیب شود، به این معنی است که قیمت احتمالاً به حمایت اصلی خود کاهش می یابد. بنابراین، پس از سقوط کاردانو به زیر 0.46 دلار، یک رالی بالقوه 75 درصد ممکن است خیلی دیرتر اتفاق بیفتد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا