اخبار ارز دیجیتال

احتمال فروش فشار در بازار ارز دیجیتال در چند روز آینده؛ چه عواملی دخیل هستند؟

فروش انبوه دارایی های دیجیتال توسط شبکه سلسیوس و دو شرکت FTX و Alameda و انتشار 400 میلیون دلار توکن در هفته آینده می تواند قیمت ها را متزلزل کند.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از beinCrypto، در هفته گذشته، شبکه سلسیوس بیش از 125 میلیون دلار اتریوم را به صرافی های مختلف منتقل کرده است. از این مقدار، حدود 95.5 میلیون دلار در سهام Coinbase و 29.73 میلیون دلار در سهام FalconX ارزش گذاری شده است. با این حال، موجودی اتریوم این پروژه همچنان در حدود 539 هزار اتریوم، معادل 1.4 میلیارد دلار در زمان نگارش این خبر است. اطلاعات منتشر شده توسط Arkham Intelligence نشان می دهد که پلتفرم DeFi دارایی های بیشتری در کیف پول خود دارد که شامل 9799 بیت کوین معادل 420.46 میلیون دلار می شود.

در همین حال، دو شرکت FTX و Alameda Research، 28.2 میلیون دلار دارایی دیجیتال شامل 402.6 Rapid Bitcoin، 3200 Ethereum، 602 Pendle و 9.03 People را به صرافی های متمرکز منتقل کردند.

مانند سانتیگراد؛ FTX و Alameda نیز هنوز معادل 1.2 میلیارد دارایی ساخته شده بر روی بلاک چین اتریوم دارند. برخی از تحلیلگران دلیل اصلی این فروش های آتی را بازپرداخت بخشی از خسارات وارده به مشتریان این شرکت ها در ورشکستگی سال های اخیر می دانند.

از سوی دیگر، پلتفرم آنالیز کریپتو کریپتورانک اعلام کرد که هفته آینده، هفت پروژه ارزهای دیجیتال نیز دارایی های دیجیتالی به ارزش 407.7 میلیون دلار را راه اندازی خواهند کرد. این پروژه ها عبارتند از:

  • تائو را بزن
  • سی
  • لیدو دائو
  • تعویض واحد
  • فیوژنیست
  • اکسی بی نهایت
  • ایپ کوین

پیشرو در میان این شبکه ها، بیت دائو با 172.98 میلیون توکن به ارزش حدود 147.74 میلیون دلار است. تخمین زده می شود که این عدد 1.8 درصد از کل عرضه توکن های BitDao (BIT) باشد.

در ردیف بعدی توکن های Sei به ارزش 88.09 میلیون دلار، UniSwap به ارزش 55.54 میلیون دلار، ACE به ارزش 38.53 میلیون دلار، LDO به ارزش 28.48 میلیون دلار، AXS به ارزش 27.15 میلیون دلار و APE به ارزش 22.48 میلیون دلار قرار دارند. تعداد کل این فروش ها و عرضه ها می تواند تاثیر قابل توجهی بر بازار این ارزهای دیجیتال داشته باشد.

به نظر شما روند قیمت ارزهای دیجیتال مذکور در هفته آینده چگونه خواهد بود؟

منبع

beincrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا