اخبار ارز دیجیتال

ادامه سقوط آلت کوین ها و اصلاح بیت کوین در شبانه روز گذشته! بازار به چه سمتی می رود؟

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احتمالاً در 2 روز آینده نظر نهایی خود را در مورد راه اندازی ETF بیت کوین اعلام خواهد کرد. بازار ارزهای دیجیتال در آستانه این اعلام رأی گیری مهم و تعیین کننده وارد مرحله اصلاح شد. بیت کوین دوباره سطح 44000 دلار را از دست داد و سولانا به 88 دلار سقوط کرد.

به گزارش کوین اکسو، در شب گذشته قیمت بیت کوین مجدداً 1 درصد کاهش یافت و حمایت 44000 دلاری را از دست داد. بیت کوین اکنون در حدود 43500 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن به 853 میلیارد دلار کاهش یافته است. همزمان با این روند نزولی، تسلط بیت کوین به رشد خود ادامه می دهد و از 54 درصد گذشته است. این نشان می دهد که سایر سکه ها و توکن ها افت بسیار بیشتری نسبت به بیت کوین تجربه کرده اند و بر همین اساس با وجود کاهش ارزش بازار بیت کوین، تسلط آن بر بازار افزایش یافته است.

شاخص ترس و طمع بیت کوین همانند روزهای اخیر در 71 قرار دارد که نشان دهنده طمع شدید است. در 24 ساعت گذشته، 126579 معامله‌گر در مجموع 205.26 معامله را نقد کردند که از این تعداد 172 میلیون دلار موقعیت خرید بود.

بیت کوین اکنون اخبار SEC را زیر نظر دارد و کاملاً در وضعیت تنش قرار دارد. این لحظه بسیار مهم است و رد یا تایید احتمالی ETF نقطه ای روند بازار را در ماه های آینده تعیین خواهد کرد. کارشناسان کاهش فوری پس از رد و رشد انفجاری پس از تایید را پیش بینی می کنند. آنچه مسلم است اکنون شاهد آرامش قبل از طوفان هستیم.

کاهش آلت کوین ها ادامه دارد

سولانا به عنوان پنجمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار، یک شبه 6.5 درصد کاهش قیمت را ثبت کرد و اکنون در تلاش است تا حمایت 88 دلاری را حفظ کند. قیمت سولانا در این هفته حدود 14 درصد کاهش یافت و ارزش بازار آن به 38 میلیارد دلار کاهش یافت.

قیمت Cardano، Avalanche، Metic و Shiba نیز در 24 ساعت گذشته افت بیش از 8 درصدی را ثبت کردند. در همین زمان، اتریوم، بایننس کوین، ریپل، دوج کوین و چین لینک نیز بین ۲ تا ۶ درصد کاهش قیمت داشتند.

قیمت پپه نیز دیروز دوباره 10 درصد کاهش یافت. کریپتوکارنسی کامپیوتر اینترنتی (ICP) با 13 درصد کاهش قیمت، دیگر حامل بازار بود.

دیروز در بین 100 ارز دیجیتال برتر بازار، افتی بیش از 15 درصد و افزایش بیش از 6 درصدی نداشتیم. این عدد بار دیگر وضعیت مورد انتظار بازار را ثابت می کند. گاوها و خرس ها منتظر اخبار ETF برای تصمیم گیری هستند. نطر شما چی هست؟ آیا SEC به این صندوق های قابل معامله در بورس چراغ سبز نشان خواهد داد؟

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا