اخبار ارز دیجیتال

ادغام گسترده بیت کوین باعث نگرانی نقدینگی در سمت فروش می شود

یک شخص یا نهاد ناشناس که در سال 2010 2000 پاداش استخراج بیت کوین دریافت کرده بود، آنها را در یک کیف پول ادغام کرد.

کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیر عامل CryptoQuant معتقد است که حرکت و تجمیع 2000 بیت کوین توسط یک شخص یا نهاد ناشناس در یک کیف پول نشان دهنده یک بحران نقدینگی در سمت فروشنده است که بیت کوین قدیمی را بیدار می کند، جو خاطرنشان کرد که الگوی معاملات نشان می دهد که سکه در خارج از بورس فروخته شد، بحران نقدینگی فروشنده به وضعیتی اطلاق می‌شود که در آن کمبود دارایی در بازار وجود دارد و در نتیجه فروشندگان برای یافتن خریدار یا انجام معاملات با قیمت‌های مطلوب با مشکل مواجه می‌شوند. این امر می‌تواند منجر به افزایش نوسانات شود. نوسانات قیمت

همانطور که توسط توسعه دهنده X Mononautical مشاهده شد، این تراکنش در 26 مارس انجام شد. 40 دسته از پاداش های استخراج که هر کدام حاوی 50 بیت کوین است را در یک کیف پول ترکیب می کند و به استخراج کنندگان بیت کوین اجازه می دهد تا بلوک های موجود در شبکه را تأیید کنند. بیت کوین در ابتدا هر بار که یک بلوک 50 بیت کوین به دست می آورد جبران می شود، اما در فواصل زمانی تقریباً چهار ساله این پاداش به نصف کاهش می یابد، نصف شدن بیت کوین در آینده پاداش بلوک را از 6.25 به 3.125 کاهش می دهد. انتظار می رود حدود 21 آوریل باشد، اما زمانی که این موجود ناشناخته این بلوک ها را استخراج می کند، ممکن است این تاریخ تغییر کند، پاداش بیت کوین حدود 600 دلار ارزش داشت، اکنون طبق صفحه شاخص کوین تلگراف، آنها نزدیک به 140 میلیون دلار هستند.

یکی دیگر از انتقال‌های قابل توجه بیت‌کوین در آخر هفته انجام شد، با توجه به داده‌های شرکت تحلیل بلاک چین Arkham، پنجمین آدرس بیت‌کوین ثروتمند نیز ۶ میلیارد دلار بیت‌کوین را به سه آدرس مختلف منتقل کرد که ۹۴۵۰۰ بیت‌کوین فهرست شده است. این بیت کوین که در سال 2019 تأمین مالی شد، تا آخر هفته که تقسیم شد و به آدرس‌های جدید ارسال شد، غیرفعال باقی ماند و تنها 1.4 بیت کوین (99000 دلار) باقی ماند، در ژانویه فردی 26.9 بیت کوین (در آن زمان به ارزش 1.2 میلیون دلار) از چیزی که به نظر می‌رسید بایننس منتقل شد. به یک کیف پول شبکه بیت کوین پیدایش که در آن بازیابی غیرممکن است.

کیف پول جنسیس اولین کیف پول در شبکه بیت کوین بود که توسط ساتوشی ناکاموتو، خالق نام مستعار بیت کوین، در جولای 2023 راه اندازی شد، یک کیف پول بیت کوین خفته با بیش از 1037 بیت کوین (به ارزش 31 میلیون دلار در آن زمان) پس از 11 سال ناگهان بیدار شد. و کل انبار را به بیرون منتقل کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا