اخبار ارز دیجیتال

ارتقای اتریوم برای کاهش هزینه های L2 TX مشتاقانه در انتظار استقرار شبکه اصلی است

ارتقای Dencun اتریوم که پرتو danksharding را معرفی می‌کند، در ۷ فوریه با موفقیت در شبکه آزمایشی Holesky پیاده‌سازی شد.

ارتقاء Dencun اتریوم با معرفی پروتو danksharding مرحله نهایی آزمایش خود را از طریق شبکه آزمایشی Holesky با موفقیت به پایان رساند و اکنون در انتظار تاریخ عرضه شبکه اصلی است، داده‌ها نشان می‌دهند که ارتقای Dencun در ساعت 11:35 صبح UTC در 7 در Holesky از طریق فوریه و Nethermind با اشتراک‌گذاری اخبار X انجام شد. به زودی پس از آن، انتظار می‌رود این ارتقا هزینه‌های تراکنش‌ها را در لایه 2 اتریوم کاهش دهد. پیشنهاد بهبود 4844 معرفی خواهد شد.

فیلیپ شومرز، رئیس زیرساخت Gnosis، قبلاً به کوین تلگراف توضیح داد که پیاده سازی Dencun در شبکه اصلی اتریوم می تواند هزینه های ادغام را کاهش دهد، یکی از ویژگی های کلیدی EIP 4844 شیء blob است که به گره های اتریوم اجازه می دهد تا به طور موقت مقادیر زیادی از داده ها را خارج از زنجیره ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشند. انتظار می‌رود 10 برابر تاریخ عرضه شبکه اصلی Dencun در 8 فوریه در تماس AllCoreDevs تعیین شود، در حالی که گاو اتریوم، آنتونی ساسانو در 7 فوریه گفت که همه نشانه‌ها به اوایل مارس اشاره می‌کنند.

Dencun که ترکیبی از ارتقاء Cancun و Deneb است، انتظار می‌رود مهم‌ترین ارتقای اتریوم از زمان به‌روزرسانی Shapella در آوریل گذشته باشد که به اتر (ETH) اجازه داد تا برای اولین بار از زمان راه‌اندازی این زنجیره از زنجیره Beacon حذف شود. شبکه بر روی لایه اجرا متمرکز است، در حالی که EIP 4844 مرکز است، EIP 1153، EIP 4788 و EIP 6780 نیز بخشی از ارتقا هستند، در همین حال، Deneb بر روی بهبود لایه اجماع اتریوم، قبل از Holesky تمرکز دارد. Dencun به توافقنامه در 17 و 30 ژانویه در شبکه های آزمایشی Goerli و Sepolia مستقر شد.

با این حال، استقرار Dencun در Goerli چهار ساعت به تعویق افتاد به دلیل وجود اشکالی که مانع از تکمیل ارتقاء توسط شبکه آزمایشی شد، Nebojsa Urosevic، بنیانگذار پلتفرم توسعه Ethereum Tenderly، در آن زمان به Cointelegraph گفت که این شبکه به دلیل یک باگ در Prysm است. Urosevic اضافه کرد که کلاینت اثبات سهام اتریوم نمی تواند با گره ها همگام شود، که یکی از دلایل وجود چندین مشتری و وجود شبکه های آزمایشی است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا