اخبار ارز دیجیتال

ارزش بازار IBIT Bitcoin ETF بلک راک از مرز 2 میلیارد دلار گذشت

جریان های ورودی در روزهای اخیر و بهبود قیمت بیت کوین در 26 ژانویه به عملکرد ETF بلک راک کمک کرد.

بر اساس داده‌های منتشر شده توسط جیمز سیفارت، تحلیلگر بلومبرگ، صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) بلک راک در ۲۶ ژانویه، تنها دو هفته پس از عرضه در نزدک، به ۲ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) رسید. به 2.11 میلیارد دلار رسید، زیرا قیمت ارز دیجیتال برای اولین بار در نزدیک به هفت روز پس از راه اندازی ETF در 11 ژانویه از 42000 دلار گذشت.

دارایی های تحت مدیریت اصطلاحی است که برای توصیف ارزش کل بازار تمام دارایی های مالی که توسط یک صندوق از طرف مشتریان آن نگهداری می شود، استفاده می شود، به این معنی که اعتماد بیت کوین iShares (IBIT) بلک راک در رقابت برای سرمایه گذاری سرمایه گذار پیشرو است. صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity (FBTC) در 10 روز گذشته به 1.8 میلیارد دلار رسید، بلک راک از شهرت بازار خود به عنوان بزرگترین مدیر دارایی جهان برای جذب مخاطبان بیشتری به محصول مبتنی بر رمزنگاری خود استفاده می کند.

برخلاف مدیران دارایی مانند V anEck، که کاربران اولیه و جامعه ارزهای دیجیتال را با تبلیغات تلویزیونی برای ETF بیت‌کوین هدف قرار می‌داد، بلک راک تصمیم گرفت با یک ویدیوی دو دقیقه‌ای که یکی از مدیرانش پیشنهاد ارزش ارائه می‌دهد، وارد عمل شود. کارمزدی که صادرکنندگان دریافت می‌کنند می‌تواند به جذب سرمایه نیز کمک کند. دارایی‌های تحت مدیریت را به 5 میلیارد دلار می‌بندد، سپس قصد دارد آن را تا 0.25 درصد افزایش دهد.

چندین ناشر دیگر نیز کارمزدهای رقابتی را ارائه می‌کنند، با ARK Invest 0.21 درصد، VanEck 0.25 درصد و Bitwise 0.20 درصد. هزینه های ETF مستقیماً به سرمایه گذاران پرداخت نمی شود، اما از عملکرد ETF کسر می شود و بازده سرمایه گذار را کاهش می دهد. او پیش بینی می کند که ETF های بیت کوین در سال اول 10 میلیارد دلار افزایش می دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا