لیست رمز ارزها

ارز دیجیتال ای کش (XEC) چیست؟

ارز دیجیتال نقدی الکترونیکی (XEC) چیست؟ ارزهای دیجیتال دنیای آینده را تغییر خواهند داد. این هدفی است که همه ارزهای دیجیتال به دنبال آن هستند. یکی از ارزهای دیجیتال ایجاد شده با هدف تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال بی عیب و نقص، ECASH (XEC) است. هدف Cash و آنچه که نشان می دهد تبدیل شدن به پول قابل دسترس در جهان برای همه است. از سوی دیگر، قصد دارد یک فناوری ارز دیجیتال متحول کننده تمدن در جهان باشد تا آزادی و رفاه انسان را افزایش دهد.

XEC نوعی ارز دیجیتال است که هدف آن ارسال مستقیم پول در سراسر جهان برای هر کسی است. به عبارت دیگر، این ارز دیجیتال مانند پول الکترونیکی عمل می کند و قرار است مانند ارسال ایمیل از یک نقطه جهان به دورترین نقطه جهان، امکان ارسال پول برای دیگران را نیز فراهم کند.

پس زمینه ارز دیجیتال E-Cash

تاریخچه ارز دیجیتال Ecash

ارزهای دیجیتال، مانند بسیاری از فناوری های دیگر، برای بقای خود در دنیایی پیچیده، در حال تحول و در حال تغییر، باید دائماً در تلاش برای تغییر و به روز رسانی مطابق با تغییرات تکنولوژیک باشند.

یکی از این رمزارزها که سعی در تغییر و ارتقای فناوری قدیمی خود داشت XEC است که در سال 2021 با نام BCHA معرفی شد و در حال حاضر به عنوان ارز دیجیتال ECASH شناخته می شود.

به عبارت دیگر، XEC توسط تیم باتجربه بیت کوین کش به عنوان یک هارد فورک ایجاد شد، اما با نقشه راه فنی تر و تهاجمی تر که استانداردهای خود را برای بهبود مستمر تعیین می کند و ماموریت خود را به عنوان توسعه پروژه بیت کوین کش ارائه می دهد. این برند جدید از فناوری زیربنایی بیت کوین و الگوریتم PoS استفاده می کند.

بنیانگذار ارز دیجیتال ECASH Amaury Séchet بود که بیت کوین کش ABC را در سال 2017 ایجاد کرد. او معتقد بود که بیت کوین مشکلاتی دارد. از جمله اینکه مقیاس پذیری مناسبی ندارد و به همین دلیل بیت کوین کش را ایجاد کرد که در ژوئن 2021 اعلام کرد که نام خود را به ECASH تغییر داده است.

ارز دیجیتال غیرمتمرکز ECash به عنوان ارز الکترونیکی عمل می کند، وعده مقیاس بندی کلیدی بلاک چین اجرا سیستم دیجیتال این ارز به گونه ای طراحی شده است که به انتقال ناشناس وجوه اجازه می دهد تا جهان را به سمت آزادی مالی واقعی سوق دهد.

این پلتفرم غیرمتمرکز به دنبال حفظ حریم خصوصی افرادی است که بستر اینترنتی را برای پرداخت های مالی و نقل و انتقال وجه در این فضا انتخاب می کنند. از طرفی با استفاده از این روش انتقال پول می توان جریمه های مالی را نیز به نوعی دور زد.

رمز ECASH

توکن ارز دیجیتال نقدی

توکن ها دارایی هایی هستند که تبادل دیجیتال و انتقال بین افراد مختلف در سیستم بلاک چین را فراهم می کنند. رمز ارز دیجیتال E-Cash با نام XEC شناخته می شود و بر روی بلاک چین بیت کوین کش ABC ساخته شده است. XEC برای پرداخت هزینه های ارسال تراکنش ها در شبکه ECASH ایجاد شد.

اگر یک سکه BCHA دارید، نیازی به تغییر آن به XEC ندارید زیرا هیچ تغییری در بلاک چین ایجاد نشده است و به طور خودکار در کیف پول شما (با تغییر نام BCHA به XEC) و حتی قیمت آن ظاهر می شود. هر 1 سکه بیت کوین کش برابر با 1 میلیون XEC است.

تفاوت بین ABC Cash و Bitcoin Cash چیست؟

در حالی که بیت کوین کش ABC نرم افزاری است که ارز دیجیتال را استخراج یا استخراج می کندآ آنها از شبکه ECASH برای تعامل، نگهداری و ایمن سازی شبکه استفاده می کنند و در ازای این کار مقداری ارز دیجیتال Ecash دریافت می کنند. ارز دیجیتال XEC به عنوان توکن بومی شبکه ECASH شناخته می شود.

تفاوت بین Cash و Bitcoin Cash ABC افزایش حجم بلاک برای کاهش زمان تراکنش است که در واقع مشکل قدیمی و مهم شبکه بیت کوین و بیت کوین کش یعنی مشکل مقیاس پذیری را افزایش می دهد. حل خواهد شد.

سوال اصلی در اینجا این است که چرا باید ECASH را منحصر به فرد در نظر گرفت؟ این شبکه با بلاک چین بیت کوین کش تفاوت های اساسی دارد. این تفاوت ها را می توان در چند مورد خلاصه کرد:

بهمن: به عنوان یک پروتکل اجماع، Avalanch امنیت بلاک چین را تقویت می کند. بهمن همچنین باعث کاهش قابل توجه زمان تایید تراکنش و عدم تمرکز مدیریت پروتکل Ecash می شود.

چسبیده: کسب درآمد از طریق ذخیره ارزهای دیجیتال در کیف پول، استکینگ نامیده می شود. کسانی که دارای توکن های XEC هستند می توانند با شرکت در مدیریت این شبکه پاداش بگیرند.

مدیریت: درآمد دریافتی از طریق پروتکل E-Cash در توسعه این شبکه و پروژه های فناوری سرمایه گذاری می شود.

هدف از eCash ارز دیجیتال چیست؟

هدف

همانطور که اشاره کردیم، ارز دیجیتال XEC به عنوان توسعه ماموریت بیت کوین کش ABC ایجاد شد و هدف آن معرفی ویژگی هایی است که قبلاً در پروژه بیت کوین دیده نشده بود، مانند زنجیره های فرعی (یا زنجیره های فرعی)، استکینگ، ارتقاء شبکه های بدون شعبه، از لایه اجماع استفاده کنید، Avalanche را وارد کنید و…

در ابتدای مقاله گفتیم که هدف این ارز دیجیتال این است که بتواند در نقش پول دیجیتال الکترونیکی، امکان ارسال پول به همه افراد دنیا را تسهیل کند. اگر بخواهیم اهداف ECASH را تا کنون خلاصه کنیم، 3 هدف اصلی برای آن وجود دارد:

  • اولین هدف در E-Cash کاهش زمان تراکنش و بهبود تجربه پرداخت است. به طوری که تمام تراکنش های انجام شده در عرض 3 ثانیه به مقصد می رسند.
  • هدف بعدی در ارز دیجیتال eCash، ارتقای پروتکل شبکه بدون نیاز به تغییر آن از طریق فورک است.
  • در نهایت، مسئله مقیاس پذیری به عنوان هدف سوم مطرح می شود. مقیاس پذیری در اینجا به افزایش تعداد تراکنش ها اشاره دارد. یعنی از حدود 100 تراکنش در ثانیه به بیش از 5 میلیون تراکنش در ثانیه می رسد.

هر سال در 15 می و 15 نوامبر، شبکه ECASH ارتقا می یابد و همه گره ها باید ارتقاء یابند.

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال E-Cash

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال Ecash بخرید، می توانید ECASH را از طریق صرافی هایی که آن را پشتیبانی می کنند، خریداری یا بفروشید. مانند: Coinbin، Bitfinex، Binance، Coinx، Hobby، Kocoin، MEXC، OKX.

پشتیبانی نقدی ارز دیجیتال

همانطور که می دانید ارزهای دیجیتال در کیف پول ارزهای دیجیتال ذخیره می شوند. کیف پول هایی مانند CashTab، Electrum ABC، ViaWallet و Dove Wallet از جمله کیف هایی هستند که می توانید برای ذخیره E-Cash از آنها استفاده کنید.

آیا می توانیم به آینده XEC و ECASH امیدوار باشیم؟

با توجه به افزایش مقیاس پذیری ارز دیجیتال e-Cash، انتظار می رود در آینده از این ارز دیجیتال به عنوان پول الکترونیکی استفاده شود. از سوی دیگر، اگر طبق گفته های توسعه دهندگان eCash، این ارز دیجیتال بتواند مشکلاتی از جمله ارتقاء شبکه و زیر زنجیره های آن و همچنین امکان شرط بندی را انجام دهد، می توان گفت که یکی از موارد زیر است. توکن های امیدوار کننده در دنیای ارزهای دیجیتال. این XEC خواهد بود.

نتیجه

در این مقاله در مورد eCash و XEC صحبت کردیم. دنیای ارزهای دیجیتال در حال تحول است و هر روز شاهد انقلابی در این زمینه هستیم. برای بقا و ادامه، ارزهای رمزپایه باید بتوانند خود را همراه با توسعه و تغییر فناوری به روز کنند. یکی از ارزهای دیجیتالی که با تغییر تکنولوژی قدیمی خود سعی در ارتقای جایگاه خود داشت ارز دیجیتال نقدی خوب.

ECASH در ابتدا با نام Bitcoin Cash شناخته می شد که در ژوئن 2021 به Ecash تغییر نام داد.

توکن ارز دیجیتال E-Cash به نام XEC شناخته می شود و بر روی بلاک چین بیت کوین کش ABC ساخته شده است. هر 1 سکه بیت کوین کش برابر با 1 میلیون XEC است. هدف این ارز دیجیتال تسهیل انتقال پول در سراسر جهان با ارسال یک ایمیل ساده است. همچنین هدف این ارز دیجیتال معرفی ویژگی هایی است که قبلاً در پروژه بیت کوین دیده نشده بود، از جمله مقیاس پذیری و قابلیت ارتقا بدون نیاز به فورک.

اگر eCash در دستیابی به اهداف توسعه دهندگان خود موفق باشد، در آینده تبدیل به یک پول الکترونیکی می شود که برای همه قابل دسترسی است و انتقال پول را به صورت مستقیم و بدون واسطه در سراسر جهان تسهیل می کند. واقعاً همه به آزادی مالی واقعی دسترسی دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا