اخبار ارز دیجیتال

ارز دیجیتال جنجالی NatCoin در CoinMarketCap فهرست شده است

NatCoin، بازی محبوب این روزها در تلگرام، در سایت Coin Market Cap قرار گرفت. در عین حال، بسیاری از تحلیلگران بر بی ارزش بودن NatCoin حدس می زنند.

به گزارش کوین اکسو و بر اساس اطلاعات موجود در سایت Coin Market Cap، این سایت اخیرا صفحه ای را به لیست سکه ها اضافه کرده و آن را به پروژه Notcoin با نام ارز رمزنگاری شده NOT اختصاص داده است.

لیست NatCoin در CoinMarketCap

در میان تردیدها در مورد راه اندازی توکن NOT، برخی از فعالان ارزهای دیجیتال معتقدند که بازی تلگرام در نهایت توکن خود را راه اندازی خواهد کرد. البته برخی دیگر به بیهودگی فعالیت در این بازی اشاره می کنند و به اجرای توکن NOT اعتقادی ندارند. با این حال، قرار گرفتن توکن در Coin Market Cap، اگرچه هنوز قیمت آن مشخص نشده است، ممکن است فعالان این بازی را برای عرضه توکن امیدوار کند.

داستان NatCoin با یک ربات تلگرامی به همین نام آغاز می شود که کاربران آن با کلیک و جمع آوری این توکن ها را دریافت می کنند. توکن‌های جمع‌آوری‌شده توسط کاربران این بازی در حال حاضر هیچ ارزشی ندارند. اما شاید این ارز دیجیتال در آینده در بلاک چین TON چند برابر شود.

بیانیه منتشر شده توسط بنیاد TON (تیم پشت بلاک چین و ارز دیجیتال TON) طرفداران این بازی را امیدوار کرد. در این بیانیه آمده است که NatCoin به زودی یک دارایی دیجیتال در شبکه شما خواهد بود. این بیانیه در ادامه بیان می کند که در حال حاضر هیچ توکنی به نام Nat وجود ندارد و این سکه های دریافتی ارزش درون بازی ندارند. این پروژه همچنین یک کاغذ سفید منتشر کرد که دقیقاً مانند نام بازی شامل 9 صفحه خالی است!

بنیاد تون در بیانیه دیگری به تیم پشتیبان این پروژه اشاره کرد. در این بیانیه آمده است که به احتمال زیاد Open Builders این بازی را در تلگرام راه اندازی کرده است. این شرکت به عنوان یکی از سرمایه گذاران اصلی پروژه سکه تون شناخته می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا