لیست رمز ارزها

ارز دیجیتال سلر (CELER) چیست؟

بازار ارزهای دیجیتال به یکی از سودآورترین بازارهای مالی تبدیل شده است، دانستن اطلاعات بیشتر در مورد هر سکه در این بازار می تواند به شما کمک کند تا سود زیادی کسب کنید، یکی از ارزهای دیجیتالی که اخیراً به دنیای ارزهای دیجیتال پیوسته است، ارز دیجیتال به فروشنده است. خوب یکی از تحلیل های بازارهای مالی تحلیل فاندامنتال است، تحلیل فاندامنتال بیشتر بر روی موضوعات خبری بازار ارزهای دیجیتال متمرکز است، بنابراین دانستن تحلیل درون زنجیره ای می تواند برای شما مفید باشد.

معرفی ارز دیجیتال سلر (CELER)

معرفی ارز دیجیتال سلر (CELER)

بایننس لانچ پد در حال آماده شدن برای راه اندازی سومین ICO خود است، 2 ICO قبلی در این صرافی، یعنی BitTorrent و Fetch.ai، فوق العاده موفق بوده اند، لازم به ذکر است که دو ICO قبلی در عرض چند مورد اتفاق افتادند. در طول هفته آنها به هدف خود برای افزایش سرمایه رسیدند، بنابراین در طول افزایش سرمایه BitTorrent و Fetch.ai 6 تا 10 برابر رشد کردند.

شبکه سلر چیست؟

سومین پروژه بایننس لانچ پد، “CELER” یک پروژه هیجان انگیز و جدید است که هدف آن کمک به بلاک چین برای دستیابی به مقیاس پذیری در اینترنت با استفاده از روش های خارج از زنجیره و میلیاردها تراکنش در ثانیه در یک محیط امن و قابل اعتماد است.

هدف این شرکت آمریکایی جذب 34 میلیون دلار سرمایه است که 30 میلیون دلار آن از طریق افزایش سرمایه اولیه و فروش خصوصی به دست آمده است. فروش توکن این پروژه برای 19 مارس از طریق پلتفرم بایننس لانچ پد برنامه ریزی شده است.

تیم اصلی ارز دیجیتال سلر

تیم اصلی ارز دیجیتال سلر

تیم توسعه شبکه Cellar متشکل از افراد بسیار با تجربه است که هر کدام دارای مدرک دکترا از برکلی، پرینستون و MIT هستند.

مو دونگ: مو دونگ یکی از بنیانگذاران شبکه Cellar است، او یکی از مهندسان ارشد و مدیر تولید Veriflow بود که روی تأیید رسمی شبکه کار می کرد، مو دونگ همچنین قراردادهای هوشمند تمام پشته را آموزش می داد.

جوندا لیو: جوندا لیو دارای مدرک دکترا از دانشگاه معتبر برکلی است، قبل از اینکه شبکه Cellar را تاسیس کند، در سال 2011 برای ساخت زیرساخت مرکز داده شبکه گوگل کار کرد. آقای جوندا یکی از بنیانگذاران سرویس موبایل Project Fi در سال 2014 می باشد.

شیائوژو لی: Xiaozhou همچنین دارای دکترا از دانشگاه پرینستون است، او مقالات مختلفی را در زمینه سیستم های توزیع شده، شبکه، ذخیره سازی و مدیریت داده منتشر کرده است، این مقالات به محتوای اصلی Google Tensorflow، Intel DPDK و Barefoot Deep Insight تبدیل شده است.

چینگکای لیانگ: زینگ کای دکترای خود را از دانشگاه MIT دریافت کرد، در طول دوران تحصیلی خود، آقای زینگ تلاش زیادی را صرف کنترل سیستم‌های شبکه‌ای کرده و منحصراً بر روی الگوریتم‌های یادگیری تمرکز کرده است.

شبکه Cellar چگونه کار می کند؟

شبکه Cellar چگونه کار می کند؟

شبکه Cellar در حال توسعه یک راه حل مقیاس پذیری خارج از زنجیره است تا یک پلت فرم زنجیره بلوکی را برای پلتفرم خود مقیاس پذیرتر کند.

حل مشکل مقیاس پذیری بلاک چین

  • لایه cRoute: این لایه از DBR (Distributed Balanced Routing) استفاده می کند، بنابراین نتیجه این استفاده، توزیع ترافیک پرداخت به صورت غیرمتمرکز بدون نیاز به اعتماد است. cRoute می تواند 15 برابر راندمان شبکه Raiden و Lightning به دست آورد.
  • لایه cOS: این لایه یک چارچوب توسعه خارج از زنجیره از برنامه های غیرمتمرکز است و هدف این لایه عملیات، ذخیره سازی، وقفه های خارج از زنجیره و نظارت و ردیابی است که می تواند این موضوعات را به خوبی و به درستی مدیریت کند.
  • لایه cChannel: لایه cChannel مجموعه ای از زنجیره های جانبی است که هدف آنها تامین نقدینگی و کمک به انتقال سریع وضعیت شبکه است. این لایه عملکرد برنامه های بازی، صرافی ها، بسترهای بیمه و اندازه برنامه ها را در بستر شبکه Cellar امکان پذیر می کند.

توری انبار کاغذ سفید

توری انبار کاغذ سفید

شبکه CELER در ابتدای فعالیت خود، کاغذ سفید خود را در ژوئن 2018 برای کاربران ارزهای رمزنگاری شده منتشر کرد، از زمان انتشار وایت پیپر، پیشرفت قابل توجهی در توسعه این پروژه حاصل شده است که اکثر آنها در گزارش تحقیقاتی می صرافی اصلی ارز دیجیتال، Binance، بیشتر دیده می شود.

توکن CELER

توکن فروشنده یک توکن ERC-20 بر پایه بلاک چین اتریوم است.

کل موجودی فروشنده توکن برابر با 10 میلیارد توکن است.
تقریباً 6٪ از این توکن ها در یک فروش عمومی ارائه می شود.
قیمت هر توکن فروشنده اکنون برابر با 0.07 دلار است.
توکن های زیرزمینی فقط با معامله توکن های BNB در دسترس خواهند بود.
حداکثر مبلغی که هر سرمایه گذار می تواند خریداری کند 1500 دلار است.

کاربردهای توکن CELER

برنامه های Tokenseller

اثبات نقدینگی (PoLC)

Proof of Liquidity یک فرآیند استخراج ارز دیجیتال است که نقدینگی را برای این اکوسیستم خارج از زنجیره فراهم می کند. کاربرانی که توکن های CELER خود را برای مدت زمان مشخصی مسدود می کنند، با توکن های CELER بیشتری پاداش می گیرند.

حراج پشتوانه نقدینگی (LiBA)

نقدینگی با پشتوانه حراج به ارائه دهندگان خدمات خارج از زنجیره اجازه می دهد تا از طریق وام های جمعی تقاضای نقدینگی کنند. یک سیستم رتبه بندی بر اساس “امتیاز رضایت” برای وام دهندگان وجود دارد. این نتیجه بر اساس نرخ برد، مقدار پول ارائه شده و مقدار توکن های شرط بندی شده تعیین می شود. هر چه وام دهندگان توکن های CELER بیشتر سهام داشته باشند، رتبه آنها برای ارائه نقدینگی به ارائه دهندگان خدمات خارج از زنجیره بالاتر است.

شبکه نگهبان ایالتی (SGN)

شبکه SGN یک زنجیره جانبی منحصر به فرد است که به همه کاربران اجازه می دهد قبل از آفلاین شدن وضعیت خود را ثبت کنند تا از وضعیت خود برای مدتی محافظت کنند. کاربران برای این اقدام هزینه ای پرداخت می کنند. دارندگان توکن CELER می‌توانند توکن‌های خود را برای دریافت کارمزد به اشتراک بگذارند.

مزایای ارز دیجیتال CELER

مزایای استفاده از توکن CELER
پتانسیل کوتاه مدت این پروژه: فروش توکن کرفس این در پلتفرم بایننس لانچ پد انجام می شود. شکی نیست که راه اندازی بایننس لانچ پد یکی از مزیت های مهم بازار نزولی محسوب می شود، بنابراین فروش توکن بیت تورنت و Fetch.ai این گویاست
برنامه های کاربردی: مهمترین و قابل توجه ترین پیشرفتی که در سال گذشته رخ داده است، ظهور و اتخاذ راه حل های خارج از زنجیره مانند شبکه های لایتنینگ، رایدن و پلاسما بوده است. این راه حل ها یکی از ضعف های اصلی فناوری های دفتر کل توزیع شده یعنی. مقیاس پذیری این واقعیت که تنها 4 تا 7 تراکنش بیت کوین در هر ثانیه پردازش می شود، مانع مهمی برای پذیرش گسترده این فناوری است.
شرکای استراتژیک: سلر توانسته است همکاری های بسیار مهمی با سازمان ها و نهادهای تاثیرگذار در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند. برخی از این سازمان ها و موسسات عبارتند از: Pantera، DHVC، FBG Capital، Fenbushi Capital، 500 Startups، NGC، Waves.

نتیجه: برای کسب سودهای کلان در بازار مالی ارزهای دیجیتال، باید به طور مرتب اخبار بازار ارزهای دیجیتال را دنبال کنید، یکی از توکن هایی که اخیراً چند درصد سود را به ارمغان آورده، CELER است، شبکه سلر بر روی یکی از مهمترین مشکلات تمرکز دارد. در فضای بلاک چین و پروژه های رمزنگاری، یعنی مقیاس پذیری. این شبکه سعی دارد این مشکل را به صورت غیر زنجیره ای و مقیاس پذیر در اینترنت حل کند. با پشتیبانی جدید بایننس، این پروژه همچنان جذاب تر از قبل خواهد بود. اما تنها زمان نشان می دهد که آیا می تواند یکی از بزرگترین مشکلات بلاک چین را حل کند یا مانند بسیاری از پروژه ها، پس از چند سال از کار می افتد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا