لیست رمز ارزها

ارز دیجیتال کوتی (COTI) چیست؟

ارز دیجیتال COTI این یک ارز دیجیتال بسیار کارآمد است که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد از ارز دیجیتال به روش‌های جدیدی برای پرداخت و دریافت استفاده کنند. این ارز دیجیتال یکی از اولین پروتکل‌های بلاک چین است که برای پرداخت‌های غیرمتمرکز بهینه شده و برای استفاده تجار، دولت‌ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و توسعه‌دهندگان استیبل کوین طراحی شده است.

علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بالا، COTI یک سرویس داوری را برای اختلافات موجود معرفی می کند. راه حلی متشکل از یک مجموعه غیرمتمرکز بسیار قابل اعتماد و دارای رای از شرکت کنندگان شبکه. حل اختلافات به شبکه اجازه می دهد تا خدمات ورودی غیرمتمرکز انسانی را به شرکت کنندگان خود ارائه دهد.

الگوریتم Trustchain COTI برای اعتماد به کاربران قابل اعتماد (یعنی کسانی که رتبه بندی بالایی دارند) طراحی شده است. کاربران قابل راستی‌آزمایی نسبت به کاربرانی که کمتر قابل تأیید هستند، زمان تأیید سریع‌تری را تجربه می‌کنند.

قرارداد هوشمند ارز دیجیتال کوتی چگونه کار می کند

قرارداد هوشمند ارز دیجیتال کوتی چگونه کار می کند

قراردادهای هوشمند COTI توسط یک کاربر COTI از داخل برنامه کیف پول ایجاد و امضا می شود.

قراردادها کدگذاری شده و به یک زبان برنامه نویسی سطح بالا مانند Solidity ترجمه می شوند.

معرفی پنج آناتومی پرداخت با ارز دیجیتال کوتی

1) حساب ها

در ارز رمزنگاری کوتی، حساب مجموعه ای از آدرس های رمزنگاری کاربر است که ترکیب و مدیریت می شوند. کاربران می توانند نحوه استفاده از آدرس خود را به عنوان آدرس یکبار مصرف یا دائمی انتخاب کنند. حساب ها توسط گره های کامل تایید و توسط گره های DSP امضا می شوند.

2) ساختار معامله

تراکنش شبکه COTI از فیلدهای توصیفی، فیلدهای پروتکل رمزنگاری تشکیل شده است و مجموعه ای از تراکنش های اساسی است.

3) مخارج

تمام هزینه های شبکه COTI توسط Full Nodes جمع آوری می شود.

4) حساب Multisig

با استفاده از حساب‌های چند منظوره، ارز دیجیتال کوتی به کاربران اجازه می‌دهد از قفل‌های سپرده و سایر قفل‌های رمزنگاری استفاده کنند.

5) ذخیره سیار

این بخشی از وجوه فروشنده است که برای حمایت از خریدار مسدود شده است. به عنوان یک عنصر کلیدی از سیستم حفاظت از خریدار، Rolling Reserve برای مشاغل آنلاین بسیار مهم است.

ارز دیجیتال کوتی که مبتنی بر بلاک چین است، برای جایگزینی پرداخت سنتی و رفع معایب این سیستم از جمله تاخیر، کارمزد، پوشش جهانی و خطرات طراحی شده است. این با معرفی یک پروتکل مبتنی بر DAG و همچنین یک زیرساخت کاملا مقیاس پذیر، خصوصی، همه جا حاضر و سریع به دست می آید.

DAG چیست؟

DAG چیست؟

DAG مخفف Directed Acyclic Graph است که نوع دیگری از ساختار داده است. Deg را به عنوان پایگاه داده ای در نظر بگیرید که اطلاعات مختلف را به هم متصل می کند.

نمودارها ماهیت غیر چرخه ای دارند و در جهت خاصی جریان دارند، به این معنی که تراکنش ها قابل تکرار نیستند و می توانند به طور خودکار بر اساس تراکنش های قبلی تایید شوند. بنابراین، نیازی به صرف زمان و هزینه برای تأیید تراکنش‌ها نیست، که امکان ورود وجوه واقعی و ارزان به کیف پول طرف مقابل را فراهم می‌کند.

مزایای DAG

1) سرعت دیگ بخار بالا:

هیچ محدودیتی برای مدت و تعداد تراکنش وجود ندارد.

2) نیازی به حفاری در Dag نیست:

دگاس بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال برای ایمن سازی شبکه بلاک چین خود به استخراج متکی نیست.

3) مقیاس پذیری دیگ بخار بالا:

به دلیل عدم محدودیت زمانی، تراکنش های بیشتری نسبت به شبکه های بلاک چین سنتی قابل پردازش است.

4) محبوب برای پرداخت های خرد:

DAG ها به دلیل کارایی بالا و هزینه کم برای پرداخت های خرد انتخاب می شوند.

معایب DAG

1) عدم تمرکززدایی کامل DAG

هنوز مشخص نیست که آیا سگ ها می توانند بدون دخالت شخص ثالث رشد کنند یا خیر.

2) عدم انجام آزمایش DAG در مقیاس بزرگ

اگرچه ارزهای رمزپایه با پشتیبانی Daeg چندین سال است که وجود دارند، اما آینده آنها هنوز نامشخص است و مشکلاتی که ممکن است ایجاد شود پیش بینی نشده است.

چه چیزی ارز دیجیتال کوتی را منحصر به فرد می کند؟

چیزی که کوتی را منحصر به فرد می کند، بستر آن است. پلتفرم Kuti شرکت ها را قادر می سازد تا محصولات پیشرفته Fin Tech را برای صرفه جویی در زمان، داده و هزینه ایجاد کنند. کوتی توانایی پردازش پرداخت های آنلاین و آفلاین را دارد که شامل کریپتو و استیبل کوین و همچنین کارت های اعتباری و سکه های محلی است. Kuti اولین پلتفرم جهان است که برای ایجاد سکه های پایدار با قیمت ثابت بهینه شده است. در نتیجه، کاربر توانایی صدور ارز دیجیتال پایدار و کنترل کامل بر پول و داده های خود را دارد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال کوتی

COTI توسط ساموئل فالکون و دیوید اساراف تاسیس شد.

ساموئل فالکون موسس گروه COTI است و به عنوان معاون توسعه تجارت در گروه COTI فعالیت می کند. او همچنین مدیر ارشد درآمد در Paywize و همچنین بنیانگذار Gil Scott Ltd است.

دیوید اساراف یکی از بنیانگذاران گروه COTI، همچنین بنیانگذار Frequants و عضو هیئت مدیره پارک تفریحی است.

10 قانون COTI برای موفقیت

دلایل موفقیت ارز دیجیتال کوتی

1) سادگی:

برای اینکه یک ارز دیجیتال جهانی باشد، باید آنقدر ساده باشد که کاربران نتوانند ماهیت آن را درک کنند.

2) دسترسی:

دسترسی آسان در سراسر جهان به ارزهای دیجیتال یک برگ برنده برای همه ارزهای دیجیتال است.

3) کاربرد:

سرعت بالا و هزینه کم، ارز دیجیتال را به بهترین شکل ممکن می کند. کاربران ترجیح می دهند تراکنش های خود را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهند.

4) نوسانات بازار:

نوسانات بزرگ و غیرقابل پیش بینی در ارزهای دیجیتال می تواند تاثیر زیادی بر محبوبیت و موفقیت ارزهای دیجیتال داشته باشد. هیچ خریدار یا فروشنده ای نمی خواهد روی ارزهای دیجیتال بی ثبات سرمایه گذاری کند.

5) قابلیت ارتقا

حل چالش ها و مشکلات ارزهای رمزپایه و بهبود و به روز رسانی مستمر آنها می تواند همیشه ارز دیجیتال را در مسیر موفقیت به جلو حرکت دهد.

6) نقدینگی:

هر چه نقدینگی یک ارز دیجیتال بالاتر باشد و سریعتر بتوان آن را به دارایی دیگر تبدیل کرد، مردم تمایل بیشتری به خرید و فروش آن ارز دیجیتال دارند.

7) اعتبار و نگهداری:

بازپرداخت وجه در صورت عدم دریافت یا رضایت مشتری از ارز دیجیتال بخشی از فرآیند نگهداری است که در صورت عدم رعایت آن ممکن است اعتبار ارز دیجیتال کاهش یابد.

8) تنوع و اعتبار:

امکان تغییر و انطباق ارز با نیازها و خواسته های کاربران می تواند نقش مهمی در کاهش هزینه ها و مفیدتر کردن ارز داشته باشد.

9) ناشناس بودن:

ناشناس ماندن سازندگان یک ارز برای کاربران غیرقابل قبول است و اتفاقی که در این زمینه برای بیت کوین افتاد قابل تکرار نیست.

10) شفافیت:

شفاف سازی و ایجاد اعتماد نقش مهمی در افزایش اعتبار و موفقیت یک ارز دیجیتال دارد و می تواند تصویر واضح تری از آینده یک ارز دیجیتال را در اختیار کاربران قرار دهد.

مروری بر آینده COTI

COTI می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری سودآور باشد و مانند معامله در بازارهای صعودی است اما قبل از ورود به هر بازاری لازم است همه جوانب را از قبل بررسی کنید تا ریسک کمتری انجام دهید.

چگونه COTI خود را نجات دهیم؟

کیف پول کوتی

تمامی کیف پول های سرد (سخت افزاری) و کیف پول های گرم (نرم افزاری) قابلیت نگهداری سکه را دارند.

کیف پول TRUST WALLT کیف پول سرد رسمی بایننس است که مناسب ترین کیف پول در بین تمامی کیف پول هایی است که از کوتی پشتیبانی می کنند.

نتیجه

ارز دیجیتال کوتی این یکی از پروتکل های بلاک چین است که برای بهینه سازی پرداخت های غیرمتمرکز استفاده می شود. کوتی با پیشی گرفتن از روش های سنتی و با امکانات به روزی که در اختیار کاربران قرار می دهد به زودی جایگاه واقعی خود را در بین کاربران پیدا خواهد کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا