اخبار وب 3

از نوسانات تا ثبات: توکن های چند منظوره در بازی Web3

مشکلات ثبات توکن بازی Web3 بررسی سریع استراتژی ها را انجام می دهد خواهد بود
توسعه دهندگان بازی Web3 با ثبات توکن های تک بازی دست و پنجه نرم می کنند که با کاهش محبوبیت بازی، ارزش خود را از دست می دهند. QORPO World یک توکن استودیو چند منظوره را برای پشتیبانی از کل اکوسیستم خود و اطمینان از قابلیت استفاده و پایداری طولانی مدت معرفی می کند.

این کشور با چالش ایجاد اقتصادهای دیجیتال با ارزش پایدار مواجه است. تکیه بر توکن ها برای یک بازی که ثروت آن با محبوبیت بازی کاهش می یابد، یک ریسک است. همانطور که یک بازی به اوج محبوبیت خود می رسد و برای کاهش اجتناب ناپذیر آماده می شود، علاقه جامعه به توکن مرتبط نیز افزایش می یابد که اغلب منجر به از دست دادن ارزش می شود.

توکن Axie Infinity، یک بازی محبوب Web3

با شناخت ماهیت گذرا بازی ها و تأثیر آنها بر ارتباطات برند، اجماع در مورد نیاز به یک رویکرد پایدار ظاهر می شود. یکی از راه حل های پیشنهادی ایجاد یک توکن پلت فرم جامع است که از طیف متنوعی از محصولات پشتیبانی می کند.

با استفاده از یک توکن در چندین محصول در یک اکوسیستم منسجم، توسعه‌دهندگان می‌توانند خطرات مرتبط با چرخه عمر بازی‌های فردی را کاهش دهند.

QORPO World، یک ، قصد دارد یک توکن بازی چند منظوره Web3 ایجاد کند که در آزمون زمان مقاومت کند. اکوسیستم این پلتفرم توسط توکن QORPO، یک توکن جهانی استودیویی که برای رفع کاستی‌های اقتصاد توکن تک‌نفره طراحی شده است، نیرو می‌گیرد.

تثبیت اقتصاد بازی با توکن های بازی Web3

برخلاف مدل‌های سنتی که توکن‌های مخصوص بازی ارزش و کاربرد خود را با کاهش نویز از دست می‌دهند، توکن QORPO از شبکه کاملی از بازی‌ها، تعاملات بازیکن و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) پشتیبانی می‌کند و ثبات و مقرون به صرفه بودن را تضمین می‌کند.

QORPO World، یکی از شرکت‌کنندگان در Cointelegraph Accelerator، با پذیرفتن ماموریتی برای دموکراسی کردن بازی، یک اکوسیستم کامل از جمله بازی، یک پلتفرم eSports، یک بازار NFT، یک کیف پول داخلی و یک مرکز اجتماعی ارائه می‌دهد.
کاربران می توانند بازی ها و مسابقات را دانلود، بازی و رتبه بندی کنند زیر یک سقف دیجیتال رقابت کنید. QORPO Marketplace، بازار اجتماعی اکوسیستم، به کاربران اجازه می‌دهد تا NFTها و کلکسیون‌های دیجیتالی را با تأکید بر دارایی‌های بازی خریداری، بفروشند و معامله کنند.

نشانه توانمندی برای همه

توکن QORPO در تمام عناوین بازی در اکوسیستم QORPO از جمله بازی های Unreal Engine 5 مانند و یکپارچه از آنجا که اکوسیستم گسترش می یابد تا بازی ها و خدمات بیشتری را شامل شود، استفاده مداوم از توکن ها در سراسر پلتفرم ها تجربه کاربری سازگار و کارآمد را تضمین می کند.

توکن QORPO به عنوان ارز پایه برای تبدیل این به عنوان یک NFT درون بازی عمل می کند و به گیمرها اجازه می دهد دستاوردهای دیجیتالی خود را به دارایی هایی با ارزش بالقوه در دنیای واقعی تبدیل کنند. به دارندگان توکن در اکوسیستم QORPO حقوق حاکمیت اعطا می شود و به آنها اجازه می دهد در تصمیم گیری شرکت کنند.

توکن QORPO علاوه بر قابلیت های مدیریتی، به عنوان ارز برای تراکنش های مختلف اعم از خرید، فروش و سباستین سوس، مدیر ارشد تجاری QORPO Works تصمیم خود را برای استفاده از توکن چند منظوره استودیو توضیح داد و گفت:

پس از تحقیق در مورد سیستم‌های توکن پایدار، در نهایت تصمیم گرفتیم روش‌های سنتی کسب درآمد از بازی Web2 را با نوآوری‌های خود ترکیب کنیم. QORPO به عنوان یک توکن نشان دهنده تمام محصولات اکوسیستم QORPO، IP های بازی نوآورانه و مقیاس پذیری در راه حل های بازی B2B در یک اقتصاد توکن واحد است.

توکن‌های استودیویی چند منظوره بر محدودیت‌های ذاتی توکن‌های f تک‌بازی غلبه می‌کنند و طول عمر و اتصال به دارایی‌های دیجیتال را فراهم می‌کنند. با کنار هم قرار دادن جنبه های مختلف دنیای بازی زیر یک چتر، توسعه دهندگان می توانند تجربه منسجم تری را ارائه دهند و در نهایت به ارزش و سودمندی اقتصادهای دیجیتال پی ببرند. بدن را بزرگ کنید.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا