اخبار ارز دیجیتال

استارت‌آپ‌های وب 3 با افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال به سراغ شتاب‌دهنده‌ها می‌روند

فعالیت سرمایه گذاری در بازی Web3 اخیراً به طور پیوسته در مقیاس و فراوانی افزایش یافته است و در میان اشتیاق مجدد برای ابتکارات ارزهای دیجیتال، برخی از استارت آپ های Web3 به دنبال مزایایی از طریق برنامه های شتاب دهنده هستند.

برنامه‌های شتاب‌دهنده راهنمایی و راهنمایی برای بنیان‌گذاران در ازای سرمایه اولیه ارائه می‌کنند، Y Combinator مستقر در سانفرانسیسکو معروف است و چندین شرکت رمزنگاری مانند Coinbase و OpenSea را در میان فارغ‌التحصیلان خود دارد، این هفته a16z، یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر فناوری پیشرو در خط Spring of در سال 2024، تولید شتابدهنده کریپتو استارتاپ اعلام شد، 25 استارت آپ منتخب یک برنامه آموزشی ده هفته ای را در لندن به رهبری تیم کریپتو در a16z پشت سر خواهند گذاشت.

شریک مدیریت جیسون روزنتال فهرستی را به اشتراک گذاشت که شامل پروژه‌های زیرساختی Farcaster، تحویل غیرمتمرکز غذا و احراز هویت پاسپورت با دانش صفر است، استارت‌آپ‌های شتاب‌دهنده کریپتو a16z نیز 500000 دلار از a16z با 7 درصد سهام دریافت می‌کنند. فارغ التحصیلان شامل Flashbots و Phantom هستند. در اوایل این هفته، سازمانی که پشت بلاک چین Tier 1 Avalanche قرار دارد، اولین گروه از استارت‌آپ‌ها را در شتاب‌دهنده انحصاری خود، Codebase، شتاب‌دهنده استارت‌آپ‌هایی که به Avalanche ملحق شده‌اند، اعلام کرد. شاهد سرمایه گذاری 500000 تا 1 میلیون دلاری برای هر استارت آپ در Colony Lab، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر غیرمتمرکز با تمرکز بر AVAX خواهیم بود.

هلیکا، یک شرکت زیرساخت بازی Web3، مشارکت خود را با Pantera، Spartan Capital، Sfermion و دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای اختصاص 50 میلیون دلار به استارت‌آپ‌هایی که در شتاب‌دهنده بازی جدید خود شرکت می‌کنند، در بحبوحه تجدید فعالیت برای سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز فاش کرد. در فضای کریپتو. ، سرمایه گذاری رمزنگاری بومی 1kx فاش کرد که بیش از 75 میلیون دلار جمع آوری کرده است، در حالی که Hack VC یک دور 150 میلیون دلاری را در ماه گذشته بسته است.

Sam Lehmann، مدیر Symbolic Capital، تاکید کرد که شتاب‌دهنده‌های رمزنگاری قوی نقشی حیاتی در تقویت جامعه بنیانگذار در فضای شبکه‌محور Web3 دارند. با این حال، تجاری‌سازی و رشد سریع سرمایه در حال حرکت است، اما وی نسبت به اقدامات غارتگرانه احتمالی در میان برخی از شتاب‌دهنده‌ها هشدار داد. در موقعیت های بزرگ در شرکت ها، بنیانگذاران قطعا باید دو بار فکر کنند که آیا شرایطی که از یک شتاب دهنده می پذیرند ارزش چیزی را دارند که در ازای دریافت می کنند یا خیر.

فعالیت سرمایه گذاری در بازی Web3 اخیراً به طور پیوسته در مقیاس و فرکانس افزایش یافته است، یک مثال قابل توجه 0G Labs، دور سرمایه گذاری اولیه 35 میلیون دلاری در 25 مارس، این دور از بیش از 40 موسسه ارزهای دیجیتال محلی، از جمله Hack VC و Blockchain Builders است. صندوق شرکت کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا