اخبار ارز دیجیتال

اطلاعیه بدون سکه: NOT Token به زودی ارائه می شود

اطلاعات منتشر شده در شبکه های اجتماعی بازی NatCoin از تایید عرضه توکن خبر می دهد. در اطلاعیه NatCoin، اقتصادی بودن این توکن در آینده و مکانیسم توزیع آن بین کاربران به طور مبهم توضیح داده شده است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Erzdigital، کانال اطلاع رسانی رسمی تلگرام NatCoin صبح امروز به طور ضمنی راه اندازی توکن این بازی در آینده را تایید کرد.

در متن پیام Natcoin آمده است:

توکن NOT در هفته‌های آینده ساخته می‌شود (برای بلاک چین منتشر می‌شود). خبری از پیش فروش یا این جور مزخرفات نیست. اکنون قیمت NatCoin را پس از فهرست شدن در صرافی ها بدانید. [برای توزیع توکن بین کاربران] موجودی هر کاربر اولویت بندی شده است. البته لیگی که در آن حضور دارید، دوستانی که دعوت کرده اید و فعالیت شما در بازی نیز مهم هستند.

تیم NatCoin توضیحات مختصری در مورد اقتصاد این توکن در آینده ارائه کرد و گفت که پس از راه اندازی ارز دیجیتال NatCoin بر روی بلاک چین، هیچ توکن جدیدی به گردش اضافه نخواهد شد و توکن های باقی مانده به مرور زمان سوزانده می شوند. البته در اطلاعیه Nat Coin آمده است که روند ماینینگ این ارز دیجیتال در آینده به نوعی از طریق استخرها ادامه خواهد داشت و توضیح دقیق تری در این زمینه ارائه نشده است.

در انتهای پیام همچنین آمده است که “ربات ها در پایان بازی ناپدید می شوند” و مشخص نیست که آیا تیم NatCoin به ربات ها اشاره می کند، افرادی که به نوعی بازی را دور می زنند یا ربات هایی که خود بازی ارائه می دهد. به کاربران در غیاب در ساعت بازیکنان برای او سکه جمع می کنند.

منبع

arzdigital.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا