اخبار ارز دیجیتال

افزایش بی سابقه در تعداد توکن های جدید؛ هشدار کارشناسان در مورد memecoins!

کانر گروگان، مدیرعامل کوین بیس اعلام کرد که تقریباً 1 میلیون ارز دیجیتال جدید در ماه گذشته ایجاد شده است. این دو برابر تعداد کل توکن های ایجاد شده در بلاک چین اتریوم بین سال های 2015 تا 2023 است.

بیشتر این افزایش مربوط به ایجاد توکن در بلاک چین اتریوم و سولانا است. به طور خاص، 376642 توکن جدید در بلاک چین اتریوم ایجاد شد و میانگین نرخ ایجاد توکن در بلاک چین سولانا 20000 در روز بود.

شایان ذکر است که 88.6 درصد از توکن های جدید بلاک چین اتریوم (327553) در شبکه لایه 2 Coinbase منتشر شده اند. پایه.

علاوه بر این، بر اساس L2beat، ارزش کل دارایی های قفل شده (TVL) در شبکه اصلی تا به امروز با 627 درصد افزایش به 5.4 میلیارد دلار رسیده است. به گفته کارشناسان، memecoin ها دلیل اصلی این افزایش هستند.

با این حال، جامعه کریپتو اخیرا از رشد سریع memecoin ها انتقاد کرده است. بسیاری از مردم این توکن ها را مخاطره آمیز می دانند و معتقدند که بیشتر آنها فقط با هدف کلاهبرداری ساخته شده اند.

در همین حال، تنظیم‌کننده‌ها نسبت به memecoin‌ها ملایم‌تر هستند و محدودیت‌های کمتری را نسبت به پروژه‌های قدیمی و نوآورانه اعمال می‌کنند.

کریس دیکسون از Andreessen Horowitz از این رویکرد نظارتی انتقاد می کند و استدلال می کند که این رویکرد اکوسیستمی را ایجاد می کند که در آن تعداد پروژه های بیهوده بسیار بیشتر از پروژه های مفید است.

Crypto Koryo، یک تحلیلگر داده، همچنین ماهیت پرخطر و کم پاداش سرمایه گذاری در memecoin ها را برجسته کرد.

او به سرمایه گذاران توصیه می کند که اگر می خواهند در memecoin سرمایه گذاری کنند، تنوع را در نظر بگیرند و از خرید memecoin خودداری کنند. زیرا در این صورت احتمال از دست دادن تمام سرمایه وجود خواهد داشت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا