اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت تولید کننده به دلیل سرمایه گذاری جدید! روند صعودی MKR ادامه دارد؟

بر اساس گزارش ها، سازمان غیرمتمرکز Maker DAO قصد دارد 600 میلیون دلار در قالب توکن های DAI در استیبل کوین USDe سرمایه گذاری کند.

این پروتکل قصد دارد به شرط بندی استیبل کوین های USDe از طریق پروتکل وام غیرمتمرکز Morpho Labs (sUSDe) ادامه دهد. این امر باعث رشد آزمایشگاه آتنا و قیمت توکن اصلی آن، ENA خواهد شد.

سرافیم چکر، رئیس توسعه اتنا، در پستی در X از اقدام MakerDao برای سرمایه گذاری در USDe و sUSDe خبر داد. Maker Dow قصد دارد سرمایه گذاری خود را با رشد اتنا گسترش دهد.

با توجه به اینکه USDe و sUSDe توسط Aetna منتشر می شوند، انتظار می رود مجموع دارایی های قفل شده MakerDao (TVL) به بالاترین حد خود برسد.

در 29 مارس، MakerDao از طریق صفحه رسمی X خود اجرای ماژول سپرده مستقیم 100 میلیون DAI را در بازارهای sUSDe/DAI و USDe/DAI پروتکل Morpho اعلام کرد.

توکن بومی شبکه اتنا اخیراً به بایننس لانچپول معرفی شد. بایننس با عرضه اولیه 1.425 میلیارد توکن ENA، حدود 300 میلیون توکن ENA را به عنوان پاداش استخر کنار گذاشته است.

از سوی دیگر، پلتفرم Sentiment اخیرا گزارشی از بهترین توکن های دارایی واقعی (RWA) منتشر کرده است که بر اساس آن توکن بومی MakerDao یعنی MKR یکی از پیشتازان در این زمینه است.

به دنبال تحولات اخیر و به دنبال افزایش توکن های دارایی واقعی، قیمت توکن MKR در هفته گذشته حدود 13 درصد افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال میکر با قیمت 3730 دلار معامله می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا