اخبار ارز دیجیتال

افزایش نرخ سوزاندن شیبا اینو؛ حالا قیمت چه تغییری می‌کند؟

شیبا اینو، سکه محبوب میم با تم سگ، افزایش قابل توجهی در نرخ سوزاندن نشانه خود داشته است. طبق اطلاعات وب سایت شیبرن، انجمن شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته موفق شده است ۵۰.۹ میلیون توکن را در فرآیند سوزاندن توکن از بین ببرد.

این رقم 1055 درصد افزایش نرخ سوزاندن توکن را نسبت به روز قبل نشان می دهد.

با وجود این افزایش بزرگ، قیمت شیبا اینو از ابتدای روز روند نزولی را آغاز کرد و نسبت به روز گذشته شاهد کاهش 2 درصدی قیمت بود.

شیبا در زمان نگارش این خبر موفق شده است مغایرت افزایش ناگهانی سوختگی و کاهش قیمت خود را برطرف کرده و روند صعودی را در پیش بگیرد. شیبا اکنون با قیمت 0.0000309 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش یافته است.

افت قیمت اولیه شیبا اینو مطابق با روند کلی بازار ارزهای دیجیتال بود. از آنجایی که قیمت بیت کوین و اتریوم نیز در اوایل امروز کاهش یافت. اما اکنون روند صعودی با کمی شیب در بازار وجود دارد.

داده های وب سایت کوینگلاس نشان می دهد که میزان سود باز و حجم معاملات مشتقات شیبا به ترتیب 8.23 ​​و 26.87 درصد کاهش یافته است. این کاهش نشان دهنده کاهش فعالیت بازار و عدم علاقه سرمایه گذاران به این دارایی است.

با این حال، برخی از تحلیلگران همچنان نسبت به آینده شیبا خوش بین هستند. نشانگر قدرت نسبی (RSI) این میم کوین در حال حاضر 59 است که نشان می دهد هنوز وارد منطقه اشباع فروش نشده است.

همچنین تحلیل وب سایت CoinGape Media افزایش 16 درصدی قیمت شیبا را به 0.0000345 دلار و سپس به 0.000038 دلار را به شرط تکرار الگوهای گذشته پیشنهاد می کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا