اخبار ارز دیجیتال

افزایش کور 540 درصدی در دو هفته! قیمت CORE چقدر دوام خواهد داشت؟

علیرغم ورود به ماه نصف شدن بیت کوین، بازار گسترده تر کریپتو شاهد کاهش قیمت ها بود که منعکس کننده احساسات نامطمئن در میان معامله گران بود.

در همین حال، قیمت کریپتوکارنسی CORE اخیراً صعودی قوی را تجربه کرد و به بالاترین حد خود در 52 هفته گذشته یعنی 3.68 دلار رسید.Whats-next-for-core-price-after-500-surge-fortnight

بر اساس اطلاعات بازار، قیمت کور در دو هفته اخیر حدود 547 درصد افزایش یافته است. همزمان با رشد قیمت کور، ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز به بیش از 3.1 میلیارد دلار رسید و به این ترتیب وارد 50 ارز دیجیتال برتر بازار شد.

افزایش اخیر قیمت Core را می توان تا حد زیادی به راه اندازی راه حل coreBTC توسط Core DAO نسبت داد. این عمل اتصال بیت کوین به زنجیره کور و تجربه DeFi را با ویژگی های امنیتی بیت کوین امکان پذیر می کند.

در واقع، راه حل coreBTC با دو هدف اصلی طراحی شده است: استفاده از ناامیدی و امنیت بیت کوین و همچنین تبدیل بیت کوین به دارایی اصلی بخش DeFi.

تجزیه و تحلیل کورکورانه نمودار قیمت نشان می دهد که یک الگوی برگشت صعودی به نام “پایین گرد” در نمودار این آلت کوین در حال شکل گیری است که نشان دهنده پایان روند نزولی و آغاز روند صعودی پایدار برای آن است.

علاوه بر این، CORE در 24 ساعت گذشته توانست از مقاومت 3.5 دلاری عبور کند. به گفته تحلیلگران، افزایش قیمت پس از این شکست می تواند قیمت کور را به 3.74 دلار و سپس به 4.6 دلار برساند.

با این حال، با حمایت اندک از اخبار خارجی، احتمال چنین حرکت صعودی ادامه خواهد یافت. از سوی دیگر، تازه واردها ممکن است قبل از خرید منتظر عقب نشینی جزئی باشند. بنابراین، ارز دیجیتال کور ممکن است برای حفظ رشد بلندمدت خود به اصلاح کوچکی نیاز داشته باشد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا