اخبار ارز دیجیتال

افسر نیروی فضایی ایالات متحده می گوید بیت کوین از اهمیت استراتژیک ملی برخوردار است

سرگرد نیروی هوایی ایالات متحده، جیسون لوری، از ارتش ایالات متحده می خواهد تا بررسی سیستم های اثبات کار مانند بیت کوین را برای دفاع ملی در اولویت قرار دهد.

به گفته جیسون لوری، یکی از اعضای نیروی فضایی ایالات متحده، لوری در نامه ای چهار صفحه ای نوشت، ایالات متحده باید به طور رسمی درباره استفاده از شبکه های اثبات کار مانند بیت کوین (BTC) برای محافظت از کشور در برابر جنگ سایبری تحقیق کند. شورای نوآوری دفاعی ایالات متحده در 2 دسامبر اعلام کرد که در حالی که بیت کوین در درجه اول به عنوان یک سیستم پولی برای تأمین وجوه در نظر گرفته می شود، تعداد کمی از آنها متوجه می شوند که بیت کوین می تواند برای ایمن سازی تمام اشکال داده مورد استفاده استفاده شود.

در نتیجه، این تصور غلط از اهمیت استراتژیک گسترده فناوری برای امنیت سایبری و در نتیجه برای امنیت ملی می کاهد. لوری از این نامه برای ترغیب هیئت مدیره استفاده کرد تا به وزیر دفاع توصیه کند که اهمیت استراتژیک ملی سیستم های PoW مانند بیت کوین را بررسی کند. توصیه می کنیم اهمیت استراتژیک ملی سیستم های PoW مانند بیت کوین را بررسی کنید.

لوری در نامه خود توضیح داد که یک سیستم اثبات کار مانند بیت کوین می تواند برای جلوگیری از حملات سایبری به دلیل هزینه بالای یک کامپیوتر با منابع فیزیکی فشرده کار کند، همانطور که دارایی های نظامی به جلوگیری از حملات نظامی علیه یک کشور کمک می کند. توضیح داده شده، اثبات کار آینه ای از امنیت فیزیکی و استراتژی های بازدارنده مورد استفاده در حوزه های دیگر مانند زمین، دریا، هوا و فضا است، اما در عوض در حوزه دیجیتال این کار را انجام می دهد.

سرگرد نیروی هوایی ایالات متحده، جیسون لوری، نامه ای سرگشاده در مورد بیت کوین به شورای نوآوری دفاعی وزارت دفاع ایالات متحده ارسال کرد و گفت که کاربردهای بالقوه امنیت سایبری بیت کوین بسیار گسترده است و می تواند نقش مهمی در حفظ ایالت های ایالات متحده به عنوان یک رهبر ایفا کند. یک دنیا وجود دارد

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا