اخبار ارز دیجیتال

الگوی تکراری در قیمت کاردانو. ADA به 7 دلار؟

پس از سال ها انتظار، سرانجام اکوسیستم کاردانو در سال 2023 رشد کرد. رشد این اکوسیستم باعث افزایش تقاضا برای توکن بومی ADA شد و اعتماد سرمایه گذاران را بازگرداند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Finbold، اکثر طرفداران Cardano خود را برای تکرار رشد صعودی و تکرار قیمت 3.00 دلار در سال 2021 آماده کرده اند. البته برخی از تحلیلگران با بررسی الگوهای قیمت، انتظار رشد تا 7 دلار را دارند.

به گفته تاجر معروف ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، قیمت ADA از سال 2020 تقریباً 3000 درصد افزایش یافته است و به بالاترین حد خود در سال 2021 رسیده است. علاوه بر این، مارتینز به تکرار احتمالی الگوی که باعث افزایش قیمت شده است اشاره می کند. کاردانو در سال 2021 طبق تحلیل وی، کاردانو پس از گذراندن دوره تثبیت در سال 2021 به 3.10 دلار رشد داشته است. به گفته این معامله گر، ADA بین سال های 2024-2025 می تواند به 7.00 دلار برسد.

تحلیل قیمت کاردانو به 7 دلار می رسد

کاردانو در حال حاضر با قیمت 0.51 دلار در محدوده تثبیت 664 روزه معامله می شود. این رویکرد قیمتی مشابه الگوی 667 روزه سال 2020 است. علی مارتینز معتقد است که قیمت با افزایش احتمالی تا 0.80 دلار افزایش می یابد و پس از اصلاح به 0.60 دلار می رسد و سپس روند صعودی را آغاز می کند.

نمودار تحلیل قیمت کاردانو
نمودار تحلیل قیمت کاردانو 3 روزه

مرحله تثبیت فعلی کاردانو نشان دهنده تکرار رفتار قیمت از اواخر سال 2020 است. اگر تاریخ تکرار شود، ممکن است شاهد از سرگیری روند صعودی ADA در ماه آوریل باشیم. ادامه این الگو به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش تا 0.80 دلار، اصلاح مختصری تا 0.60 دلار و سپس افزایش به 7 دلار شود.

با این حال، نگاه به عملکرد قیمت گذشته و پیش‌بینی رویدادهای آینده بر اساس آن چندان قابل اعتماد نیست و ممکن است قیمت بدتر یا بهتر از حد انتظار عمل کند. بنابراین، درک عرضه و تقاضای سکه ADA برای پیش بینی آینده کاردانو مهم است.

به عنوان مثال، Cardano در حال حاضر از نظر مجموع ارزش قفل شده (TVL) با 352.53 میلیون دلار در رتبه دوازدهم قرار دارد. در حالی که این رقم یک دستاورد خوب برای اکوسیستم کاردانو است، در مقایسه با ارزش بازار ADA که 18.27 میلیارد دلار است، نسبتاً کوچک است. بر اساس این تحلیل، برخی از تحلیلگران معتقدند که این اعداد نشان می دهد که سرمایه گذاران برای استفاده در پروتکل های مالی غیرمتمرکز بیش از حد خرید می کنند. بنابراین بهتر است قبل از خرید و سرمایه گذاری تمامی عوامل موثر بر قیمت را بررسی کنید تا از زیان های احتمالی جلوگیری شود.

منبع

finbold.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا