اخبار ارز دیجیتال

امکان تایید ETF بیت کوین تا 10 ژانویه. تحلیلگر معروف در مورد آینده بیت کوین چه می گوید؟

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار از شرکت‌های متقاضی دریافت ETF بیت‌کوین فوری خواست تا برنامه‌های فنی خود را اصلاح کنند، این مرجع اعلام کرد که وجوهی که تا پایان سال 2023 اصلاحیه‌هایی را ثبت می‌کنند، بررسی خواهند شد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از کوین پاپریکا، کارشناسان معتقدند کمیسیون بورس و اوراق بهادار نتیجه درخواست خود را حداکثر تا 10 ژانویه 2024 به اطلاع مدیران صندوق های سرمایه گذاری خواهد رساند. البته این کارشناسان اعلام کردند که درخواست شرکت هایی مانند Ark Investments، 21Shares ، Valkyrie که ضرب الاجل پایان سال را رعایت کرد، احتمالاً پذیرفته خواهد شد و این شرکت ها تا 10 ژانویه ETF بیت کوین را راه اندازی خواهند کرد.

سرنوشت بیت کوین در سال 2024

تحلیلگر برجسته بازار ارزهای دیجیتال DonAlt بهترین مسیر را برای بیت کوین پس از تایید احتمالی ETF بیت کوین پیش بینی می کند. او می گوید که یک دوره طولانی ادغام احتمالا سالم ترین نتیجه برای قیمت بیت کوین پس از تایید نهایی ETF است.

این معامله‌گر ارز دیجیتال می‌گوید که اگرچه انتظار می‌رود نتیجه درخواست‌های نقدی ETF در 10 ژانویه اعلام شود. صرف نظر از تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد این صندوق ها، احتمال کاهش قیمت بیت کوین به 20000 دلار بسیار کم است.

برخلاف اکثر معامله‌گرانی که احتمال افزایش نجومی قیمت بیت‌کوین را مطرح کرده‌اند یا کسانی که انتظار کاهش تا 20000 دلار را دارند. اعتقاد بر این است که بیت کوین احتمالاً سال 2024 را در یک دوره طولانی و خسته کننده از ثبات طی خواهد کرد. با این حال، DonAlt اضافه کرد که این سالم ترین روندی است که قیمت بیت کوین می تواند داشته باشد.

او معتقد است که در صورت تایید ETF بیت کوین، قیمت فقط در ژانویه، فوریه و مارس افزایش خواهد یافت.

DonAlt ادامه داد:

تصور کنید که قیمت در سه ماهه اول سال 2024 بین 35000 تا 45000 دلار یا حتی 50000 دلار در نوسان باشد.

این تحلیلگر همچنین پیش بینی می کند که بیت کوین در سال آینده به 60000 دلار خواهد رسید، اما بیت کوین نمی تواند در یک تلاش بر این مقاومت طولانی مدت غلبه کند.

منبع

dailyhodl.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا