اخبار ارز دیجیتال

انتشار 150 میلیون دلار توکن در ژانویه؛ کدام پروژه ها توکن ها را در آغاز سال جدید منتشر می کنند؟

بیش از 150 میلیون دلار توکن توسط پروژه های کریپتو در ژانویه 2024 منتشر خواهد شد. یکی از این پروژه ها dYdX است که 33.33 میلیون واحد از توکن اصلی خود را منتشر کرد. شبکه‌های Galx، Acala، Liquidity، Tornado Cash نیز توکن‌هایی را در ژانویه منتشر می‌کنند.

علاقه مندان و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در حال آماده شدن برای چیز جدیدی هستند زیرا Token Unlock، پیشرو ردیاب رمز قفل شده، جزئیات جدیدی را در مورد بازگشایی رمز خود که برای هفته اول ژانویه 2024 برنامه ریزی شده است، منتشر کرده است. پیشنهادات. بدین ترتیب بیش از 84.150 میلیون دلار توکن در ابتدای سال جدید وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود.

صرافی غیرمتمرکز DYDX پیشرو است و برنامه‌هایی را برای انتشار 3.33 میلیون توکن DYDX در اول ژانویه نشان می‌دهد. ارزش این توکن ها در حال حاضر 33.111 میلیون دلار است. این توکن‌ها 36.12 درصد از عرضه در گردش DYDX را نشان می‌دهند که آن را به یک رویداد مهم برای سرمایه‌گذاران پروژه و به طور کلی جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل می‌کند.

ذینفعان رویداد انتشار توکن DYDX

با نزدیک شدن به رویداد انتشار توکن DYDX، پلتفرم Token Unlock اطلاعات جالبی در مورد توزیع این سکه ها ارائه کرده است. سرمایه گذاران dYdX سهم قابل توجهی از توزیع توکن 74.61 میلیون دلاری را دریافت خواهند کرد، در حالی که بنیانگذاران، کارمندان، مشاوران و دیگران 34 میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

کارمندان آینده dYdX نیز سهم قابل توجهی از این توکن ها را به مبلغ 15.59 میلیون دلار دریافت کردند. این استراتژی توزیع تضمین می کند که ذینفعان مختلف از انتشار توکن های DYDX سود می برند.

در 5 ژانویه (15 دسامبر)، Galxe (GAL) نیز قرار است سه میلیون واحد از توکن های خود را با ارزش فعلی 03.7 میلیون دلار به بازار عرضه کند. توزیع این توکن ها نشان دهنده تعهد پروژه به جنبه های مختلف اکوسیستم آن است.

شایان ذکر است که 68.4 میلیون دلار از این مبلغ برای بازاریابی این پروژه در نظر گرفته شده است و 975000 دلار به تیم پروژه اختصاص داده شده است. 1.37 میلیون دلار برای جامعه در نظر گرفته شده است که اهمیت مشارکت فعالان بازار در پروژه GAL را نشان می دهد.

پروژه های دیگری که به صورت نمادین در ژانویه منتشر می شوند

ژانویه همیشه ماه خوبی برای راه اندازی توکن بوده است و چندین پروژه دیگر در تلاش هستند تا از رقابت عقب نمانند. Acala (ACA) تقریباً 3.04 میلیون دلار توکن منتشر می کند، در حالی که پروژه های Liquidity (LQTY) و Tornado Cash (TORN) به ترتیب 1.02 میلیون دلار و 172330 دلار منتشر می کنند. رویدادهای ذکر شده رویدادهای مهمی برای جوامع مربوطه و سرمایه گذاران هر پروژه محسوب می شوند.

با این حال، Optimism (OP) و Sui (SUI) با باز کردن توکن های خود در پایان دسامبر از بقیه جلوتر هستند. در 30 دسامبر، Optimism بیش از 96 میلیون دلار توکن OP منتشر کرد. این توکن ها بین شرکت کنندگان و سرمایه گذاران اصلی توزیع می شود و این اتفاق مهمی در توسعه این پروژه محسوب می شود. امروز، Sui (SUI) با انتشار برخی از توکن‌های خود دنباله‌روی کرد و پایانی هیجان‌انگیز را برای صنعت ارزهای دیجیتال در سال 2023 رقم زد.

منبع

cryptopolitan.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا