اخبار ارز دیجیتال

انتظارات مردم از قیمت بیت کوین؛ زیر 20000 دلار یا بیش از 75000 دلار؟

از مجموع 2000 شرکت کننده در نظرسنجی دویچه بانک، بیش از یک سوم انتظار دارند قیمت بیت کوین به زیر 20000 دلار برسد! علاوه بر این، حدود 15 درصد از مردم پیش بینی می کنند که قیمت این ارز دیجیتال تا پایان سال بین 40 تا 75 هزار دلار باشد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از نیوزبیت کوین، اکثر پاسخ دهندگان به این نظرسنجی پیش بینی کردند که بیت کوین کاهش دیگری را تجربه خواهد کرد. جامعه آماری این تحقیق شامل 2000 نفر از ساکنان کشورهای آمریکا، انگلستان و منطقه یورو می باشد.

این نظرسنجی نشان داد که بیش از یک سوم از افراد مورد بررسی معتقدند که بیت کوین تا ژانویه سال آینده به زیر 20000 دلار خواهد رسید. در همین حال، تقریباً 15 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی انتظار دارند قیمت بیت کوین تا پایان سال بین 40000 تا 75000 دلار باشد.

ماریون لابور و کسیدی اینسورث-گریس، تحلیلگران دویچه بانک در این گزارش توضیح دادند که انتظار می رود ETF های بیت کوین نقطه ای، سرمایه نهادی بیشتری را به سمت ارز دیجیتال هدایت کند و سطح پذیرش آن را افزایش دهد. در واقع نهادینه شدن بیت کوین با کمک ETF ها در حال گسترش است. با این حال، آنها خاطرنشان کردند که اکثر جریان های ETF تاکنون از سوی سرمایه گذاران خرد بوده است.

پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال

قیمت بیت کوین پس از تایید خبر ETF نقطه ای توسط SEC به 48000 دلار رسید، اما طبق پیش بینی ها، این خبر مثبت به یک رویداد فروش رکورد تبدیل شد و بیت کوین 10000 دلار سقوط کرد و به پشتیبانی 38000 دلار تکیه کرد. اخیراً روند بازیابی آغاز شده است و اکنون در زمان نگارش این مقاله قیمت دوباره به سطح 42500 دلار رسیده است.

بسیاری از مردم بر این باورند که فعالیت رسمی ETF بیت کوین نقطه ای در صرافی ایالات متحده، همراه با هاوینگ آتی در ماه آوریل، قیمت بیت کوین را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. تحلیلگران Ark Invest خوش بینانه پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین به 1.5 میلیون دلار افزایش خواهد یافت. با این حال، در شرایط فعلی، این با داده های اقتصادی مطابقت ندارد. Fundstrat همچنین می گوید بیت کوین تا 150,000 دلار و در عرض پنج سال به 500,000 دلار خواهد رسید.

بانک استاندارد چارترد در اوایل این ماه گفت که بیت کوین می تواند در سال آینده به سقف قیمتی 200000 دلار برسد. علاوه بر این، شرکت مدیریت دارایی Vaneck انتظار دارد که در صورت انتخاب مجدد دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، بیت کوین به بالاترین حد خود برسد.

در همین حال، پذیرش کریپتو همچنان در حال رشد است. گزارش اخیر نشان می دهد که تعداد دارندگان رمزارز در سراسر جهان در پایان سال گذشته به 580 میلیون رسیده است.

منبع

newsbitcoin.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا