اخبار ارز دیجیتال

انتظار روند صعودی بزرگ برای لایت کوین در ماه آوریل با عبور از مرز ۱۰۵ دلاری!

قیمت لایت کوین (LTC) با افزایش قابل توجهی از مرز 105 دلار گذشت و به حدود 110 دلار رسید. تحلیلگران انتظار دارند این روند صعودی در ماه آوریل ادامه یابد.

طبق پیش بینی ها، قیمت لایت کوین با حمایت ماینرها و همچنین با توجه به داده های بازار مشتقات می تواند تا سطح 150 دلار افزایش یابد.

دلیل اصلی این خوش بینی رشد بیش از 10 درصدی قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته و افزایش بیش از 180 درصدی حجم تراکنش های روزانه و رسیدن به 1.9 میلیارد دلار است.

لایت کوین اکنون در محدوده 104 دلار معامله می شود. این اعداد نشان دهنده علاقه قابل توجه سرمایه گذاران به لایت کوین و روند صعودی آن به میزان 43 درصد از ابتدای سال 2024 است.

تحلیلگران عبور لایت کوین از سطح مقاومت 94 دلار و بسته شدن ماهانه بالای 122 دلار را نشانه های مهمی برای تایید روند صعودی کلان این ارز دیجیتال می دانند.

به گزارش تحلیلگر معروف Rekt Capital، چنین الگویی در گذشته نیز مشاهده شده است (دایره سبز). او با اشاره به سال های 2020 و 2021، این روند را برای لایت کوین امیدوارکننده می داند.litecoin-ltc-price-breaks-past-105-rally-price-major-price-rally-pretted-in- April

علاوه بر این، انباشت قوی لایت کوین توسط ماینرها عامل دیگری است که به این روند صعودی دامن می زند.

طبق داده های IntoTheBlock، ماینرها در ماه مارس 150,000 LTC به دارایی های خود اضافه کردند و در 29 مارس به 2.2 میلیون دلار رسید. با قیمت فعلی لایت کوین، این مقدار تقریباً 16 میلیون دلار است که می تواند با کاهش عرضه، به احساسات صعودی در بازار بیافزاید.

داده های Coinglass همچنین نشان می دهد که سود باز لایت کوین به 678.86 میلیون دلار رسیده است که رشد 44 درصدی را نشان می دهد. تمایل معامله گران برای ورود به بازار یا افزایش حجم معاملات، نشانه ای از اطمینان آنها به ادامه روند صعودی لایت کوین تلقی می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا