اخبار ارز دیجیتال

انتقال 56 میلیون دلاری به اتریوم همزمان با اصلاح بازار! مشکل چیه؟

بازار ارزهای دیجیتال دوره اصلاحی را پشت سر می گذارد و قیمت اتریوم به زیر 3700 دلار رسیده است. با این حال، در اقدامی غیرمنتظره، بنیاد اتریوم مبلغ هنگفت 56.1 میلیون دلار اتریوم (معادل 15254 اتریوم) را به صرافی کراکن منتقل کرد.
انتقال 56 میلیون دلاری به اتریوم همزمان با اصلاح بازار!  مشکل چیه؟این تراکنش که همین چند ساعت پیش انجام شد، سوالاتی را در مورد آینده قیمت اتریوم ایجاد کرده است. زیرا بخشی از آن از کیف پول بنیاد اتریوم سرچشمه گرفته و بخشی دیگر از طریق کیف پولی مربوط به راه اندازی اولیه اتریوم ارائه شده است که در طول راه اندازی 200000 اتریوم دریافت کرده است.
انتقال 56 میلیون دلاری به اتریوم همزمان با اصلاح بازار!  مشکل چیه؟از سوی دیگر، گزارشی از پلتفرم تحلیلی Whale Alert نشان می دهد که یک آدرس قدیمی اتریوم با حدود 21.9 میلیون دلار دارایی پس از تقریباً 9 سال دوباره فعال شده است. این اولین مورد از زمان فعال سازی مجدد آدرس های پیش ماینینگ اتریوم در ماه ژوئن است. در اردیبهشت ماه نیز دو مورد مشابه با دارایی های 325 هزار دلاری و 5.9 میلیون دلاری مشاهده شد.

با وجود این تغییرات بازار، تقاضا برای اتریوم همچنان بالاست. پس از تصویب صندوق های قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) در ایالات متحده، تقاضا برای خرید اتریوم به شدت افزایش یافته است. میانگین خرید روزانه اتریوم توسط دارندگان بلندمدت به 40000 اتریوم رسید که نسبت به قبل از این رویداد (میانگین 5000 اتریوم در روز) افزایش چشمگیری را نشان می دهد.
علاوه بر این، کل دارایی‌های سرمایه‌گذاران اصلی اتریوم نیز افزایش قابل توجهی داشته است. در حال حاضر مجموع دارایی های این سرمایه گذاران به 16 میلیون اتریوم رسیده است که نسبت به ابتدای سال جاری (14.9 میلیون اتریوم) و همچنین قبل از تصویب ETF (15.4 میلیون اتریوم) افزایش یافته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا