اخبار ارز دیجیتال

انجمن وکلای نیویورک بر اصلاح قانون کریپتو فشار می آورد تا از خروج شرکت ها جلوگیری کند

این انجمن به دنبال حفظ رهبری نیویورک در معاملات دارایی های دیجیتال است، نه فقط تراکنش های مالی روی کاغذ.

بر اساس این دستور، انجمن وکلای نیویورک اصلاحیه جدیدی را در رابطه با فناوری‌های نوظهور مانند دارایی‌های دیجیتال برای تشویق شرکت‌های رمزنگاری برای ایجاد دفتر مرکزی در نیویورک و حفظ شهرت شهر به عنوان یک حوزه قضایی پیشرو در تجارت پیشنهاد کرد. اصلاحات فناوری نوظهور نیویورک قانونگذار ایالت نیویورک که در ژانویه منتشر شد، به دنبال ارتقای پیشرفت های تکنولوژیکی و تجاری است که هزینه های مبادله را کاهش می دهد و کارایی و امنیت تراکنش های مالی را افزایش می دهد که توسط کد تجاری یکنواخت نیویورک (UCC) اداره می شود.

انجمن بیان می‌کند که این مزایا عوامل مهمی هستند که توسط فعالان بازار که نیویورک را به عنوان محل کسب و کار یا حوزه قضایی برای حل و فصل اختلافات قانونی انتخاب می‌کنند در نظر گرفته می‌شوند، و این اصلاحیه‌ها پیشنهاد می‌کنند که UCC نیویورک با تحولات اخیر و بالقوه آینده مطابقت داشته باشد. UCC از سال 2014 به روز نشده است، و این گزارش خاطرنشان می کند که از آن زمان پیشرفت های فن آوری قابل توجهی صورت گرفته است، با این گزارش که نیویورک در معرض خطر از دست دادن بازیگران در بازار دارایی های دیجیتال است، زیرا 11 ایالت قبلاً اصلاحاتی را برای این قانون تصویب کرده اند. مدل UCC: UCC توسط کمیسیون قانون یکنواخت (ULC) پیشنهاد شده است، در حالی که 15 ایالت دیگر و ناحیه کلمبیا لوایحی را بر اساس قانون ارائه کرده اند و انتظار می رود که ایالت های بیشتری از این قانون پیروی کنند.

این گزارش خاطرنشان می‌کند که نیویورک خطر می‌کند شرکت‌کنندگان بازار از یکی از این ایالت‌ها برای تراکنش‌های مربوط به دارایی‌های دیجیتال یا حتی قوانین کشورهای دیگر مانند انگلستان استفاده کنند که به سرعت در حال تغییر قوانین تجاری خود برای تطبیق با فناوری‌های نوظهور و تراکنش‌های الکترونیکی هستند. نیویورک دارای بیشترین تعداد شرکت های رمزنگاری در جهان است که در پایان سال 2023 به 843 نفر رسید. نیویورک با بیش از 1400 کارمند، رتبه سوم را در فهرست سالانه بهترین شهرهای دارای هاب رمزنگاری Recap منتشر شده در سال 2023 دارد. ، وکالت نیویورک همچنین بر اهمیت تصویب اصلاحات جدید برای جلوگیری از مهاجرت شرکت های رمزنگاری به حوزه های قضایی دارای مقررات دوستدار رمزنگاری تاکید کرد. این تغییرات همچنین به تضمین رهبری نیویورک در توسعه و رشد تجاری و مالی کمک خواهد کرد. این امر از مهاجرت تجارت دیجیتال به سایر حوزه‌های قضایی که به وضوح توسعه فناوری و تجاری را تشویق و ترویج می‌کنند، ممانعت می‌کند.

طبق مطالعه‌ای که توسط CoinLedger در 22 ژانویه انجام شد، نیویورک بدترین ایالت برای مالیات بر کریپتو و فلوریدا به عنوان بهترین ایالت انتخاب شد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا