اخبار ارز دیجیتال

انویدیا قصد دارد برای توسعه هوش مصنوعی به ویتنام گسترش یابد

مدیرعامل انویدیا گفت که این شرکت برنامه هایی برای گسترش همکاری خود در ویتنام دارد و به طور بالقوه پایگاهی برای جذب استعدادهای محلی در صنعت هوش مصنوعی ایجاد می کند.

انویدیا، یکی از توسعه‌دهندگان پیشرو تراشه‌های هوش مصنوعی (AI) در بازار، پس از بازدید مدیرعامل شرکت، جنسن هوانگ، مدیرعامل انویدیا، اعلام کرد که قصد دارد همکاری خود را گسترش دهد و پایگاهی در ویتنام ایجاد کند. شریک. و میلیون ها مشتری وجود دارد و انویدیا در حال حاضر 250 میلیون دلار در ویتنام سرمایه گذاری کرده است، ویتنام و انویدیا روابط ما را عمیق تر خواهند کرد و Vitel FPT، Vinggrou، VNG شرکای هستند که انویدیا به دنبال گسترش همکاری با آنها است.

وی همچنین گفت که انویدیا به حمایت از آموزش محلی و زیرساخت‌های هوش مصنوعی کمک خواهد کرد.در همین رویداد، وزیر برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری ویتنام، نگوین چی دونگ، آخرین تلاش‌های این کشور را برای آماده‌سازی مشوق‌ها و برنامه‌های جذب سرمایه‌گذاری در حوزه هوش مصنوعی و نیمه‌رساناها اعلام کرد. دولت ویتنام همچنین گفت که انویدیا برنامه‌هایی برای ایجاد مرکزی در این کشور دارد که از طریق آن می‌تواند استعدادها را از سراسر جهان برای کمک به توسعه اکوسیستم نیمه‌رسانا و دیجیتالی کردن ویتنام جذب کند.

این دیدار چند ماه پس از سفر تاریخی جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده به ویتنام برگزار می شود که طی آن دو دولت قراردادهای تجاری و مشارکتی به ارزش میلیاردها دلار برای پیشرفت صنایع هوش مصنوعی، نیمه هادی ها و رایانش ابری امضا کردند.شرکت هایی در زمینه توسعه هوش مصنوعی از جمله انویدیا، گوگل، اینتل، بوئینگ، آمکور و مایکروسافت نیز حضور داشتند. انویدیا در قلب صنعت ساخت و توسعه هوش مصنوعی ایالات متحده قرار دارد و تحت تاثیر تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده از طریق برخی بازارهای خارجی در تراشه های نیمه هادی قرار گرفته است. کسب و کار.

با این حال، این شرکت رکورد درآمد سه ماهه سوم را 18 میلیارد دلار گزارش کرد و دلیل اصلی را هوش مصنوعی مولد عنوان کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا