اخبار وب 3

انیموکا قصد دارد هویت و سیستم های دیجیتالی را برای وب 3 توسعه دهد

Animoca Brands دور تأمین مالی را برای تسریع در Mocaverse برای ایجاد شناسه‌های دیجیتال و یک سیستم Web 3 و امتیاز برای فرهنگ، بازی و سرگرمی Web 3 بسته است.
در 11 سپتامبر، این شرکت بسته شدن یک دور تامین مالی را برای تسریع در توسعه پلتفرم Mocaverse خود اعلام کرد.
Animoca حدود 20 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به هدف خود در ایجاد پروژه به عنوان یک سیستم هویت و امتیاز برای بازی ها، فرهنگ و سرگرمی Web3 دست یابد.
Yat Siu، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Animoca Brands، گفت که رویکرد مبتنی بر DAO این پروژه، جامعه را در اولویت قرار می دهد تا امکان همکاری در کل اکوسیستم Animoca فراهم شود.
وی تاکید کرد که این سیستم همچنین به عنوان یک “سیستم هویت دیجیتال، شهرت و وفاداری برای سایر سازمان های غیرمتمرکز” عمل خواهد کرد.
شناسه Moca که به شکل مجموعه ای از توکن های غیرقابل انتقال (NFT) است، به کاربران امکان می دهد هویت دیجیتالی ایجاد کنند، “شهرت کسب کنند، امتیاز وفاداری به دست آورند و هزینه کنند.”
دور تامین مالی توسط CMCC Global، یکی از اولین و مهمترین سرمایه گذاران سرمایه گذاری خطرپذیر آسیا در فضای بلاک چین، به همراه الکساندر لارسن، بنیانگذار و یکی از بنیانگذاران گابی دیزون، رهبری شد.

این شناسه همچنین برای دسترسی به اکوسیستم بزرگتر از بیش از 450 در مجموعه Animoka استفاده خواهد شد. بر اساس این اطلاعیه، این شبکه بیش از 700 میلیون آدرس کاربری را نمایش می دهد.

مارتین باومن، یکی از بنیانگذاران CMCC Global، گفت:

این پروژه مجموعه منحصر به فرد شرکت‌های تحت برندهای Animoca را گرد هم می‌آورد و به پورتالی برای صدها میلیون کاربر جدید برای دسترسی به یک سیستم واحد برای اکوسیستم‌های Web 3 و Metaverse تبدیل می‌شود.»

Cointelegraph با برندهای Animoca تماس گرفت تا درباره برنامه های آنها برای توسعه شناسه های دیجیتال برای Web3 اطلاعات بیشتری کسب کند.
این پیشرفت پس از یک دوره کاهش توجه به متاورژن رخ می دهد. با تبلیغات گسترده در سال 2022، متاورس تمرکز خود را بر روی فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی در سال 2023 از دست داد.
با این حال، هنوز فرصت هایی برای اتصال در حوزه دیجیتال وجود دارد. جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس، در ۲۶ اوت، یک تجمع سیاسی علیه استرداد وی برگزار کرد.
در ماه جولای، موزه بریتانیا و The Sandbox با یکدیگر همکاری کردند تا موزه را وارد عرصه دیجیتال کنند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا