اخبار ارز دیجیتال

اولین کیف پول بیت کوین در یک معامله باورنکردنی 1.17 میلیون دلار ارزش داشت

یکی از مدیران Coinbase پیشنهاد کرد که نقل و انتقالات بیت کوین ناشناس ممکن است یک طرح بازاریابی عجیب و غریب ETF باشد.

یک کاربر ناشناس بیت کوین 26.9 بیت کوین (BTC) به ارزش 1.17 میلیون دلار را به کیف پول Genesis، اولین کیف پول در شبکه بیت کوین، انتقال داد، تراکنش بیت کوین در 5 ژانویه در ساعت 1:52 بامداد به وقت شرقی انجام شد، این مبلغ از یک کیف پول خالی ارسال شد. به کیف پول جنسیس، که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین کارمزد تراکنش 100 دلاری دارد.

تامین مالی اولیه این کیف پول شامل یک تراکنش پیچیده بود که وجوه را از سه کیف پول به 12 کیف پول دیگر منتقل می کرد و بیشتر وجوه از کیف پولی مرتبط با بایننس Arkham Intelligence، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل بلاک چین و کیف پول جنسیس تامین می شد. اولین کیف پول ایجاد شده در شبکه بیت کوین، توسط ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت کوین، تاسیس شد و این کیف پول نشان دهنده نقطه شروع بلاک چین بیت کوین است.

کانر گروگان، مدیر Coinbase، در پلتفرم X پست کرد که یا ساتوشی از خواب بیدار شد و 27 بیت کوین (BTC) از بایننس خرید و آن را به کیف پولش واریز کرد، یا اینکه شخصی میلیون ها دلار را سوزاند، گروگان همچنین پیشنهاد کرد که بیت کوین ناشناس انتقال (BTC) می تواند یک طرح بازاریابی عجیب و غریب ETF باشد، از آنجایی که ناکاموتو در دسامبر 2010 ناپدید شد، هیچ جابجایی وجهی از کیف پول های مرتبط با ناکاموتو صورت نگرفته است، از جمله مسدود کردن. کلید این کیف پول ها و کنترل وجوه است، اما اکثر آنها معتقدند که این بعید است.

کیف پول جنسیس در ابتدا حاوی 50 بیت کوین استخراج شده بود که ناکاموتو ناپدید شد، در چهاردهمین سالگرد بیت کوین، کاربران بیت کوین در سراسر جهان به روش های مختلف جشن گرفتند و برخی انتخاب کردند که بیت کوین را به آدرسی حاوی پاداش استخراج استخراج کنند. افزایش موجودی کیف پول به 72 بیت کوین (BTC) تا پایان سال 2023، آخرین تراکنش موجودی فعلی را به 99.67 بیت کوین (BTC) به ارزش 4.3 میلیون دلار افزایش می دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا