اخبار ارز دیجیتال

اوندو ۹۵ میلیون دلار به بلک‌راک منتقل کرد! منتظر رکورد جدید قیمت Ondo باشیم؟

Ondo Finance، یک پلتفرم دارایی توکن شده در دنیای واقعی (RWA)، 95 میلیون دلار دارایی را به صندوق BUIDL بلک راک منتقل کرده است تا تسویه فوری توکن OUSG خود را که توسط اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده پشتیبانی می شود، تسهیل کند.

این مشارکت، Ondo Finance را به یک بازیگر مهم در اکوسیستم BUIDL تبدیل می کند.

با این انتقال و از جمله دارایی های قبلی، Ondo Finance اکنون در مجموع 110 میلیون دلار توکن BUIDL دارد. به گفته محققان بلاک چین، این همکاری می تواند بازار توکن شده برای خزانه داری ایالات متحده را تا یک میلیارد دلار افزایش دهد.

تیم Ondo از این اقدام Blackrock و همکاری گسترده با شرکت کنندگان در این اکوسیستم ابراز خرسندی کرد. آنها بر این باورند که این رویداد نه تنها مفهوم اولیه توکن کردن یک صندوق اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده را تأیید می کند، بلکه اهمیت توکن سازی اوراق بهادار سنتی در بلاک چین های عمومی را برای تکامل بازارهای مالی نشان می دهد.

پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ 0.95 دلار در 25 مارس، Ondo Token (ONDO) اکنون در حال تثبیت است و این خبر قیمت آن را افزایش داده است.

در زمان نگارش این مقاله، Ondo با 8.39 درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با 0.9263 دلار معامله می شود. در همین حال، حجم معاملات 24 ساعته آن به 443 میلیون دلار رسید که حدود 20 درصد افزایش داشت و ارزش بازار آن 1.28 میلیارد دلار بود که بیش از 8 درصد افزایش داشت.

این افزایش قیمت همچنین افزایش قابل توجه قیمت Ondo را طی 30 روز گذشته به 121 درصد افزایش داد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا