اخبار ارز دیجیتال

اکنون 18 سناتور آمریکایی از ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند

بر اساس تجزیه و تحلیل گروه حمایتی Coinbase Stand with Crypto، در مجموع 18 سناتور اکنون در اردوگاه طرفدار رمزارزها قرار می گیرند.

حداقل 18 سناتور آمریکایی از رمزنگاری پشتیبانی می کنند، بر اساس داده های اخیر از طرف غیرانتفاعی حمایت از کوین بیس Stand with Crypto. در سنای ایالات متحده، لومینیس هشت لایحه کریپتو و 184 بیانیه عمومی در مورد کریپتو را تبلیغ کرده است، در حالی که Burr دارای هشت لایحه و 24 بیانیه است.

پس از لومینیس و بور، تد کروز و بیل هاگرتی دیگر جمهوری‌خواهان هستند، با مجموع پنج لایحه و 92 بیانیه، 14 سناتور از 18 سناتور طرفدار رمزارز جمهوری‌خواه و تنها چهار سناتور دموکرات هستند، در حالی که 18 سناتور ممکن است با این موضع موافق باشند. ارزهای رمزپایه، طبق گزارش ردیاب، در مجموع 30 سناتور به شدت مخالف هستند، از 30 سناتوری که موضعی علیه ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده اند، 23 سناتور دموکرات، پنج سناتور جمهوری خواه و دو سناتور مستقل و 100 سناتور سناتور هستند. سنای ایالات متحده برای هر ایالت دو سناتور دارد.

این ردیاب همچنین خاطرنشان می کند که دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری و رابرت اف کندی جونیور، نامزد مستقل ریاست جمهوری، حمایت از ارزهای دیجیتال را نشان داده اند، کندی بیت کوین را به موضوع اصلی کمپین خود تبدیل کرده و در صورت انتخاب، قوانینی را ارائه می دهد، در حالی که ترامپ اخیرا اعلام کرد که او اجازه ایجاد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را نمی دهد.

در همین حال، طبق داده های Stand With Crypto، رئیس جمهور جو بایدن پس از بیان پنج بیانیه عمومی که موضع منفی در مورد دارایی های دیجیتال، برجسته ترین سناتور ضد رمزنگاری را هدف قرار می دهد، به عنوان ضد رمزنگاری در وب سایت فهرست شده است. الیزابت وارن در حال حاضر در ژوئیه 2023 در مجموع سه قبض ضد رمزنگاری را حمایت مالی یا معرفی کرده است و همچنین در ژوئیه 2023 در مجموع 76 بیانیه ضد رمزنگاری صادر کرده است. وارن قانون ضد پولشویی دارایی های دیجیتال خود را معرفی کرد که هدف آن معامله کیف پول است. با ارز دیجیتال غیرقانونی، گسترش مسئولیت‌های قانون رازداری بانکی، ایجاد بررسی انطباق با پولشویی و سایر اقدامات قانونی برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از پول دیجیتال.

در حالی که این لایحه از حمایت بسیاری از قانونگذاران در هر دو طرف برخوردار است، توسط گروه های مدافع مورد انتقاد قرار گرفته است که می گویند این لایحه به استفاده غیرقانونی از دارایی های دیجیتال توسط کمپین انتخاب مجدد او توجهی نمی کند. از آن زمان، او چندین اظهارات عمومی ارائه کرده است که مدعی شده است علیرغم وجود شواهدی که خلاف آن وجود دارد، از رمزنگاری برای کمک به تأمین مالی تروریسم در خاورمیانه و به طور کلی برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا