اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک همچنان به Dogecoin امیدوار است

ایلان ماسک در رویداد X Space فاش کرد که شخصاً در Dogecoin سرمایه گذاری کرده است. این خبر بار دیگر توجه بسیاری از شرکت کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از beincrypto، ایلان ماسک اخیراً اعلام کرد که شخصاً دارای مقداری Dogecoin است و اسپیس ایکس و تسلا که تحت رهبری او هستند نیز در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند. در سال 2021، حمایت عمومی ماسک از Dogecoin باعث افزایش بی سابقه قیمت این ارز دیجیتال شد و پس از آن، با وجود بازار نزولی، موقعیت ماسک در مورد این memecoin هرگز تغییر نکرد و این نشان دهنده اعتماد او به Dogecoin است.

ایلان ماسک گفت:

من هنوز مقداری Dogecoin دارم و SpaceX نیز دارای مقداری بیت کوین است.

جالب است که تاثیر نظرات ماسک بر قیمت Dogecoin ظاهرا در حال کاهش است. برخلاف موارد قبلی، این حمایت ضمنی تاثیر مثبتی بر قیمت نداشت و Dogecoin در روز گذشته حدود 4 درصد سقوط کرد. ارزش بازار Dogecoin اکنون حدود 11 میلیارد دلار است و حدود 0.080 دلار معامله می شود.

افزایش Dogecoin در روزهای گذشته با حال و هوای عمومی بازار ارزهای دیجیتال مطابقت داشت. پس از تصویب ETF های بیت کوین، امید در بازار افزایش یافت و اکنون با کاهش دوباره قیمت بیت کوین، Dogecoin نیز روند نزولی به خود گرفت. این افزایش همبستگی دوج کوین با وضعیت کلی بازار به نوعی کاهش تاثیر اظهارات ماسک را تایید می کند، اما باید بدانیم که ایلان ماسک همچنان می تواند نوسانات قیمت را نه تنها برای دوج کوین، بلکه در کل بازار تغییر دهد. ارزهای دیجیتال هر زمان که او بخواهد

اخبار-ایلون-مشک-گاو-سگ
منبع عملکرد قیمت Dogecoin: TradingView

ماسک در جای دیگری از سخنرانی خود توضیح داد که روی بیت کوین متمرکز نیست، اما تمایل خود را برای گنجاندن آن در سیستم پرداخت X (توئیتر) ابراز کرد. مقایسه بیت کوین با طلا و اعلام تمایل وی برای استفاده از پادشاه کریپتو به عنوان یک روش پرداخت در پلتفرم X نشان دهنده اعتماد وی به ارزهای دیجیتال است. پیش از این شایعاتی در مورد استفاده از Dogecoin در سیستم پرداخت توییتر وجود داشت و علاقه مندان به این میم معتقدند که ماسک در نهایت Dogecoin را برای این کار انتخاب خواهد کرد.

پیش بینی قیمت Dogecoin در سال 2024

یک تحلیلگر با نام مستعار Skew با استناد به محدوده قیمت 0.110 دلار در دسامبر 2022 و 0.094 دلار در دسامبر 2023 که به ترتیب سقف های بالاتر و طبقات بالاتر بودند، از احتمال افزایش Dogecoin به 0.0875 خبر داد.

اخبار-ایلون-مشک-گاو-سگاخبار-ایلون-مشک-گاو-سگ
منبع عملکرد قیمت Dogecoin: Skew

در همین حال، تحلیلگر دیگری به نام Anbesa به سرمایه گذاران توصیه کرد که صبورتر باشند. او گفت که پس از عبور از آستانه های فنی خاص، Dogecoin دوباره صعودی خواهد شد، اما زمان می برد. به گفته این تحلیلگر، اگر حمایت و مقاومت 360MA در نمودار 48 ساعته تغییر کند و تثبیت شود، فرصتی برای رشد Dogecoin وجود دارد، اما باید منتظر هفته ها یا ماه های آینده باشیم.

اخبار-ایلون-مشک-گاو-سگاخبار-ایلون-مشک-گاو-سگ
منبع عملکرد قیمت Dogecoin: Anbessa

منبع

beincrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا