اخبار وب 3

این بازی مبتنی بر تلگرام با فناوری TON تماماً در مورد فوتبال فانتزی است

یکی این برنامه که توسط TON انتخاب شده است، قصد دارد ژانر فوتبال فانتزی را به ارتفاعات جدیدی برساند و تجربه جدیدی از بازی را به تلگرام بیاورد.

آخرین سرمایه گذاری تلگرام در فضای وب 3 با کمک ، پیچ و تاب بی نظیری را برای فوتبال فانتزی به ارمغان می آورد. Fanton، یک بازی فوتبال 3 نفره مبتنی بر وب، رویکردی نوآورانه دارد که در The Open League، یک سیستم تشویقی مبتنی بر جامعه بخشی از اکوسیستم TON، تجسم یافته است.

اپلیکیشن پیام رسان Web3-friendly Telegram یک رویکرد رمزنگاری پسند را اتخاذ کرده و شبکه TON یا شبکه باز را به عنوان شبکه بلاک چین انتخابی خود تایید کرده است. علاوه بر این شتاب، تلگرام کیف پول را راه اندازی کرد، یک ربات درون برنامه ای که فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را ساده می کند.

مکمل این پیشرفت‌ها The Open League است، یک سیستم تشویقی مبتنی بر جامعه از فناوری TON که برای بهبود تعامل کاربر با پروژه‌ها طراحی شده است. بر روی یک شبکه باز طراحی شده است. فانتون، شرکت کننده در شتاب دهنده سکه تلگرام، یک بازی نوآورانه تحت وب ۳ قابل پخش در تلگرام، توسط با تاکید بر فوتبال فانتزی برجسته شده است.

ترکیب تلگرام، غول پیام رسان با بیش از 800 میلیون کاربر فعال، و جذابیت جهانی فوتبال، ورزشی با حدود 5 میلیارد طرفدار در سراسر جهان، نشان دهنده همگرایی استراتژیک دو مخاطب انبوه است.

از یک طرف، تلگرام یک پلتفرم با دسترسی بسیار زیاد و پایگاه کاربری ارائه می دهد که سراسر جهان را در بر می گیرد و یک محیط ایده آل برای تقویت تعامل جامعه و نوآوری دیجیتال فراهم می کند. برعکس، فوتبال با محبوبیت بی‌نظیر خود، زبانی جهانی ارائه می‌کند که در سراسر مرزها و فرهنگ‌ها طنین انداز می‌شود. پایگاه جهانی هواداران فوتبال از نظر تعداد و اشتیاق قابل توجه است و محیط ایده آلی را برای تجربیات دیجیتالی ایجاد می کند که می تواند این اشتیاق را مهار کند.

لیگ آزاد قصد دارد تا TON را به یک بازیگر دیجیتالی بزرگ در زمینه دیجیتال تبدیل کند و پروژه هایی مانند Fanton را در نظر داشته باشد که می تواند در عین استفاده از فناوری های Web3 برای مخاطبان گسترده ای جذاب باشد.

لیگ های واقعی فوتبال و سوپراستارهای زیادی وجود دارد. منبع: فانتون

Fanton Fantasy Football ترکیبی از ورزش های فانتزی و مجموعه های دیجیتال است. در ژانر فوتبال فانتزی، کاربران یک تیم فوتبال مجازی ایجاد می کنند و برای اقدامات انتقادی بازیکنان در مسابقات واقعی امتیاز کسب می کنند. کاربران Fanton کارت های مجازی مبتنی بر NFT ستاره های برتر فوتبال را خریداری و مدیریت می کنند.

تبدیل فوتبال فانتزی به یک صنعت جهانی

بازیکنان می توانند با استفاده از کارت های رایگان یا NFT تیم ایجاد کنند و برای رقابت در مسابقات مختلف ثبت نام کنند. با برنده شدن یا نمایش عملکرد قابل توجه، شرکت کنندگان می توانند توکن های TON یا جوایز کارت NFT را در این مسابقات برنده شوند. بازیکنان این گزینه را دارند از آنها در مسابقات آینده استفاده کنید یا آنها را به قیمت یک تن در بازار آزاد بفروشید.

بازیکنان می توانند در مسابقات فوتبال فانتزی با سوپراستارهای دنیای واقعی شرکت کنند. منبع: فانتون

ادغام تلگرام تجربه کاربر را ساده می کند و راه جدیدی را برای تعامل با ورزش های فانتزی از طریق راحتی و دسترسی به یک پلت فرم پیام رسانی محبوب معرفی می کند. Fanton که به طور منحصر به فرد در تلگرام ادغام شده است، از محدودیت های برنامه های معمولی مستقل فراتر می رود و از قابلیت های برنامه های کوچک استفاده می کند.

سهولت استفاده از Fanton در آمارها نیز منعکس شده است: انجمن تلگرام Fanton از 200000 عضو فراتر رفت، در حالی که دنبال کنندگان X (توئیتر سابق) به بیش از 80000 افزایش یافتند. ژانویه به تنهایی.

بخشی از ابتکار عمل معتبر فناوری TON، Fanton چندین مزیت دارد. علاوه بر حمایت مالی، Fanton می تواند مشاوره تخصصی، دسترسی به شبکه گسترده ای از رهبران صنعت و فرصت استفاده از فناوری های پیشرفته بلاک چین را دریافت کند.

پشتیبانی فناوری TON باعث نوآوری در ورزش های فانتزی می شود

الدار خیروتدینوف، مدیرعامل فانتون، با تاکید بر اهمیت این اتحاد با TON در لیگ آزاد، گفت: آنها نه تنها قصد شرکت دارند، بلکه پیشگامانی هستند که استانداردهای جدیدی را در ورزش های فانتزی تعیین می کنند.

هیرت اودینوف گفت: “در لیگ آزاد، مانند لیگ برتر انگلیس، کانون توجه بهترین ها است و فانتون مفتخر است که بخشی از این حلقه نخبگان است.” و او افزود: «این کمپین فقط یک تلاش بازاریابی نیست. این جشن برتری و نوآوری است.”

با تداوم ظهور موقعیت های جدید در راه‌های بی‌سابقه‌ای برای 5 میلیارد هوادار فوتبال جهان برای تعامل با ورزش مورد علاقه‌شان در حال ظهور است. با نگاهی به آینده، فناوری بلاک چین این پتانسیل را دارد که بسیاری از صنایع مختلف را متحول کند و بسیار فراتر از محدوده فعلی خود گسترش یابد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا