اخبار وب 3

بازاریابی دیجیتال Web3 تمرکز بعدی Web3 خواهد بود

بیش از 70 استارتاپ که بیش از 600 میلیون دلار در بازاریابی دیجیتال Web3 جمع آوری و شکل می دهند.
اکوسیستم Web3 می تواند به فرصت طلایی بعدی برای بازاریابان دیجیتال تبدیل شود، زیرا نزدیک به 200 شرکت در حال حاضر عمیقاً در حال بررسی نحوه استفاده از فناوری Web3 هستند.
در 25 ژوئیه، شرکت تجزیه و تحلیل بازاریابی گزارش جامعی با عنوان “منظره رشد وب 3 2023” منتشر کرد.
وی خاطرنشان کرد که دهه 2010 «عصر طلایی بازاریابی دیجیتال» بود و رشد وب 2 شاهد افزایش از 150 شرکت بازاریابی در سال 2011 به 11000 شرکت در سال 2023 بود.
با این حال، طی سه سال گذشته، چشم انداز بازاریابی دیجیتال به محیطی با محوریت حریم خصوصی تغییر کرده است. بنابراین، بازاریابان نیز ممکن است نیاز به تغییر رویکرد و اتخاذ آن داشته باشند.
یافته‌های آن‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر نزدیک به 200 شرکت در حال «فکر عمیق» در مورد چشم‌انداز جدید رسانه‌های دیجیتال هستند و 71 مورد از آنها در مجموع 600 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده‌اند.
طبق گزارش‌ها، پلتفرم‌های پیام‌رسان Questing و Loyalty بیشترین بودجه را دارند که هر کدام بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرده‌اند.

پلتفرم‌های کوئست، مانند بازی‌های راهنمای جایزه، بازارهای تعاملی ایجاد می‌کنند و کاربران را برای تکمیل پیشنهادات تشویقی هدایت می‌کنند. این امر ارتباط مستقیم بین برند و مصرف کننده را در مورد تبلیغات تسهیل می کند.
علاوه بر این، شرکت‌های وفاداری به برندها کمک می‌کنند تا ارزش مشتری و حفظ مشتری را از طریق برنامه‌های پاداش مبتنی بر توکن افزایش دهند.
همچنین ابزارهای تحلیلی برای بازاریابان مانند Nansen و Dune وجود دارد که داده‌های زنجیره‌ای، پلتفرم و اجتماعی را جمع‌آوری می‌کنند تا بینش‌های رشد در جوامع Web3 را آشکار کنند.

شرکت های بزرگ در بازاریابی دیجیتال Web3 سرمایه گذاری می کنند

پلتفرم‌های اکتشافی مانند «پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت‌های تخصصی تبلیغات املاک و مستغلات در Web3 را دارند، به شرطی که بر روی استراتژی‌های بلندمدت سرمایه‌گذاری کنند، مانند او همچنین به عنوان نمونه‌ای از «سایت‌های پرترافیک در اینترنت» اشاره کرد.
علاوه بر این، 18 آژانس وجود دارد که استراتژی های رشد را از طرف پروژه های بلاک چین توصیه و اجرا می کنند.
مرکز تجزیه و تحلیل صنعت بازاریابی Chiefmartec در سال جاری در مجموع 11038 راه حل بازاریابی دیجیتال و خدمات Web3 را ثبت کرد که در مقایسه با 9932 راه حل در سال 2022 رشد 11 درصدی را نشان می دهد.
همانطور که می بینیم Web3 در حال توسعه و رشد است، بازاریابان باید با آن همگام باشند، و به نظر می رسد صدها استارت آپ در حال حاضر شروع به کار کرده اند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا