اخبار وب 3

بازار جهانی ابوظبی مقررات جامع بنیادهای دفتر کل توزیع شده (DLT) را معرفی می کند.

چارچوب نظارتی جدید ADGM اولین بار در جهان است. در حال حاضر، منطقه آزاد مالی مرکز فعالیت های ارز دیجیتال است.
اداره ثبت جهانی بازار ابوظبی (ADGM) مقررات جامعی را برای سازمان های Web3 معرفی کرده است. این آژانس می گوید چارچوب نظارتی منطقه آزاد مالی بین المللی “هدفمند” و اولین در نوع خود است.

مقررات اساسی فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) اجرای بنیادها، نهادهای بلاک چین ، سازمان های غیرمتمرکز خودمختار (DAO) و بنیادهای سنتی در حال گسترش به DLT هستند. بنیادهای بلاک چین، پشتیبانی مالی و سایر اشکال از بلاک چین را بدون مشارکت مستقیم در آن ارائه می کنند.

قوانین ایجاد یک “بنیاد DLT” را با ارائه منشور امضا شده ای که شامل شرح دارایی های اولیه بنیاد و جزئیات مدیریت و صدور توکن (در صورت وجود)، همراه با وایت پیپر سازمان، سند توکنومیک و پیوند است، اجازه می دهد. به یک سند فنی به نام چارچوب DLT.

ADGM از مشاغل جزیره الریم به جامعه خود استقبال می کند.

این بنیاد ملزم به افشای اسامی افراد کلیدی خود است که علنی نخواهد شد. همچنین باید نامی داشته باشد که با “DLT Foundation” ختم می شود. هیئت مدیره متشکل از دو تا 16 نفر برای اهداف مدیریتی و اداری مورد نیاز است. یک بنیاد مجاز به انجام فعالیت های دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی ADGM نخواهد بود. دارندگان توکن به عنوان ذینفع رفتار خواهند شد.

این آیین نامه تاریخ 2 اکتبر است و در 1 نوامبر ابلاغ شده است. هزینه درخواست اولیه در مجموع 50000 دلار خواهد بود.

قوانین انگلیسی در ADGM که در سال 2015 افتتاح شد، اعمال می شود. این دفتر کل توزیع شده (DLT) مقررات ارزهای دیجیتال را در سال 2018 معرفی کرد. مقررات جدید بخشی از استراتژی مداوم ADGM برای ارتقای سطح شهرت خود در این زمینه است. و دیدگاه بلاک چین و وب 3 وجود دارد. احمد جاسم الظبی، رئیس ADGM در بیانیه ای ایمیلی گفت:

با تغییر چشم انداز بلاک چین و وب 3، ما به سمت آینده ای حرکت می کنیم که مشخصه آن معیارهای جهانی با شفافیت و کارایی بیشتر است.

در فوریه، ADGM مقیم Hub71 خواستار یک پروژه 2 میلیارد دلاری شد برای تشویق بانک اول ابوظبی نیز در این طرح مشارکت دارد. ابوظبی و ADGM همچنین خانه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری و بنیادها هستند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا